<
prevecal_2013Статті 

Міжнародна програма зовнішньої оцінки якості PREVECAL (Іспанія)

prevecal_2013 ЦМЭИ
Міжнародна програма зовнішньої оцінки якості PREVECAL (Іспанія)

При проведенні лабораторних досліджень велике значення має точність і якість отриманих результатів, так як на їх підставі лікар приймає рішення, від якого можуть залежати здоров’я, а в деяких випадках і життя пацієнтів. Тому для підтвердження якості виконуваних досліджень лабораторія ЦМЕІ протягом року бере участь у міжнародній програмі зовнішньої оцінки якості PREVECAL (Іспанія).

Щомісяця протягом усього року лабораторія ЦМЕІ досліджує контрольні сироватки і відправляє результати в Іспанію для проведення статистичного аналізу. Результати зовнішньої оцінки якості PREVECAL надалі висилаються в лабораторію назад, тим самим інформуючи її про якість проведених досліджень. По закінченню року організатори програми PREVECAL висилають лабораторії остаточний звіт і сертифікат.

Крім проведення зовнішньої оцінки якості виконуваних досліджень в лабораторії “ЦМЕІ” здійснюється внутрішньолабораторна перевірка на якість. Дана процедура полягає в контролі над усіма етапами здійснення лабораторного дослідження (з моменту підготовки пацієнта до дослідження і до отримання результатів, використовуваних в лікуванні та діагностиці). Для такої перевірки використовуються контрольні матеріали із заздалегідь відомими значеннями аналітів (використовуються контрольні сироватки з атестованим змістом компонентів, що цікавляться).

ЦМЕІ виконує лабораторні дослідження із застосуванням сучасних технологій і новітнього обладнання, що дає можливість проводити аналізи і дослідження з максимальною точністю і акуратністю. Ми використовуємо високотехнологічне швейцарське обладнання закритого типу Roche, в якому відсутній людський фактор і все аналізує система, тим самим вдається домогтися максимально точних і надійних результатів.

Лабораторія виконує різні види досліджень: бактеріологічні, біохімічні, гормональні, імунологічні та багато інших. До того ЦМЕІ забезпечує отримання швидких, надійних і достовірних результатів клінічних лабораторних досліджень, які допомагають поставити пацієнтові вірний діагноз, підібрати необхідну результативну методику лікування, а також розробити ефективні заходи профілактики.

Лабораторія ЦМЕІ несе відповідальність за достовірне і своєчасне отримання результатів досліджень. Крім цього ми пропонуємо своїм пацієнтам ряд корисних нововведень: інформування про повну готовність результатів аналізів через SMS і відправка результатів лабораторних досліджень по електронній пошті. Ці послуги дадуть можливість пацієнту точно знати, коли необхідно прийти і забрати аналізи, що дозволить значно заощадити час і кошти. Клініка ЦМЕІ піклується про своїх клієнтів і цінує їх дорогоцінний час!

Вам будет также интересно

Комментарии:


Позвоните нам