<
5 частих питань до гінекологаСтатті 

5 частих питань до гінеколога

Сучасні жінки, як правило, настільки зайняті, що, на жаль, не завжди знаходять час навіть для власного здоров’я. Тому, якщо з’являється питання – ми тут же «вирушаємо» в Інтернет для отримання відповіді. Але! Коли мова йде про здоров’я, краще, щоб на питання, які у Вас виникли, відповідав компетентний фахівець. Тому представляємо вам відповіді на 5 найпопулярніших питань гінеколога. Відповідає наш лікар-гінеколог – Руденко Юлія Юріївна.

Питання №1. Коли краще відвідувати гінеколога? Чи є якісь рекомендації?

У плановому порядку рекомендується здійснювати візит до гінеколога після завершення місячних, в так звані перші «сухі» дні (5-10 день менструального циклу).

Питання №2. Коли варто негайно звернутися до лікаря-гінеколога?

5 частих питань до гінекологаНаявність будь різкого болю в області живота (ви не можете розігнутися, біль стає все сильніше, в результаті чого в повній мірі переривається працездатність) – вагомий привід для негайного візиту до гінеколога (іноді для виклику швидкої допомоги). Також відвідати гінеколога слід при наявності таких симптомів:

  • Нехарактерні виділення зі статевих органів;
  • Порушення менструального циклу;
  • Мажучі кров’янисті виділення поза циклом;
  • Печіння, свербіж в області статевих органів;
  • Дискомфорт або біль під час статевого акту та ін

Питання № 3. Як часто потрібно обстежитися на захворювання, що передаються статевим шляхом (ЗПСШ)?

Якщо у Вас є постійний партнер, то перевірятися на ЗПСШ жінка може один раз з одним партнером. Потім рекомендується обстежитися при наявності симптомів запального процесу. В такому випадку можна взяти бакпосев, здати аналізи на ПЛР.

Питання № 4. Що таке ерозія шийки матки?

Є стан, який називається ектопія циліндричного епітелію шийки матки. Ерозія шийки матки – просто побутовий термін, тому що справжня ерозія – це дефект епітелію, дослівно»рана, виразка”. Після початку статевого життя жінці необхідно раз на рік проходити огляд шийки матки, здавати PAP-тест і обстежитися на ВПЛ, проходити кольпоскопію, якщо є зміни в цих аналізах.

Питання № 5. Навіщо ходити до гінеколога, якщо нічого не болить?

Важливо розуміти, що багато гінекологічні захворювання протікають безсимптомно, і виявити їх можливо лише при огляді. Чим раніше-тим більша ймовірність вилікувати будь-яку недугу максимально швидко, без появи ускладнень. Шийка матки не має больових рецепторів, тому зрозуміти, чи є патологія, можна тільки при огляді або кольпоскопії.

Консультація гінеколога (Харків). Де знайти хорошого фахівця?

У медичному центрі ЦМЕІ на Академіка Павлова, а також в нашій філії на Дружби Народів кожна жінка може отримати консультацію грамотних гінекологів, а також виконати необхідну діагностику (кольпоскопія, УЗД органів малого таза (УЗД матки і придатків), необхідні аналізи та ін). Все це в комфортній обстановці, за доступною ціною і в зручний для Вас час. Для цього достатньо попередньо записатися за телефонами: +38 (073) 036-60-56, (066) 016-79-03 (клініка на Ак. Павлова); 098-758-99-76, 066-332-96-02 (філія на Др. народів). Будемо раді Вам допомогти!

Вам будет также интересно

Комментарии:


Позвоните нам