<
5 причин обратиться к ЛОРуСтатті 

5 причин звернутися до ЛОРа

Отоларинголог або ЛОР-лікар спеціалізується на діагностиці, лікуванні та профілактиці захворювань вуха, носа і придаткових пазух, глотки і гортані. Основними причинами звернення до лікаря є такі симптоми, як біль і виділення з вух, біль в горлі і кашель, нежить і закладеність носа і ін подібні симптоми можуть сигналізувати про таких неприємних захворювань, як риніт, гайморит, отит, синусит, ангіна, тонзиліт, аденоїдит… Однак виділяють і інші важливі причини, при яких варто звернутися до Лора в медцентр ЦМЕІ. Іта, 5 причин звернутися до ЛОРа.

Причина №1. Сторонні предмети в ЛОР-органах

Сторонні тіла в ЛОР-органах найбільш часто зустрічаються у дітей. Як правило, це витівка, в результаті якої в ніс, вухо дитина засовує намиста, насіння соняшнику, плодові кісточки, паперові кульки, гудзик, та все що завгодно.

Якщо ми говоримо про дорослих, то сторонні тіла в більшості випадків потрапляють в ЛОР-органи внаслідок травми або неакуратної гігієни. Крім того, до отоларинголога звертаються пацієнти після відпочинку на природі. В даному випадку в ролі стороннього тіла виступають різні комахи.

В даному випадку ЛОР нашої клініки ставить діагноз, грунтуючись на скаргах пацієнта і візуальному огляді. Після цього визначається з тактикою лікування / вилучення стороннього тіла.

Причина №2. Новоутворення в носі або вусі, утруднене дихання⠀

Причиною даних проблеми може стати наявність поліпів / кіст. При діагностиці ЛОР побачить чітку картину.

Особливу Вашу увагу акцентуємо на тому, що ні в якому разі не потрібно намагатися видалити освіту в домашніх умовах!

Крім того, звертаємо Вашу увагу на те, що якщо з носової порожнини досить часто і довго йде кров, важливо не затягувати, а обов’язково звернутися за консультацією до ЛОРа. Кровотеча може бути ознакою захворювань носової порожнини.

Причина №3. Зниження / погіршення слуху

Погіршення слуху може бути викликано різними причинами:

  • вроджені або генетичні особливості;
  • тривалий вплив шуму (робота в галасливих приміщеннях, гучна музика та ін.);
  • акустичні травми (людина була свідком вибухів або пострілів);
  • природне старіння організму;
  • прийом препаратів, що знижують слух;
  • вушна сірка або сторонні предмети і ін.

Раннє звернення до лікаря збільшує шанси на успішне відновлення слуху.

Причина №4. Пропав голос

Більшість з нас, мабуть, хоча б раз стикалися з даною проблемою. Причини даного стану можуть бути різними:

  • захворювання гортані і голосових зв’язок (ларингіт, фарингіт);
  • перенапруження голосових зв’язок;
  • тривале перебування на холодному повітрі;
  • надмірна сухість повітря в приміщенні.

Діагностувати справжню проблему втрати голосу може тільки фахівець після огляду.

Причина №5. Важко дихати уві сні

Причиною порушення дихання під час сну у дітей можуть стати запалені аденоїди – лімфоїдні освіти на стінках глотки. Якщо говоримо про дорослих, то подібна проблема може з’явитися через викривлення носової перегородки, гаймориту та інших захворювань. Встановити справжню причину і підібрати спосіб її вирішення може тільки лікар.

Лікування ЛОР-захворювань. Хороший ЛОР в Харкові (Салтівка)

Медичний центр ЦМЕІ (вулиця Академіка Павлова, вулиця Дружби Народів) пропонує своїм пацієнтам консультацію досвідчених і грамотних отоларингологів.

Фахівці нашої клініки знайдуть підхід до пацієнта будь-якого віку. Лікування захворювань ЛОР-органів в нашій клініці здійснюється тільки з використанням сучасних технологій. Однією з них є лазерна терапія.

Якщо ми говоримо про лікування хронічного тонзиліту, то наша приватна клініка готові запропонувати вам терапію з використанням сучасного фізіотерапевтичного апарату «Тонзилор». До того ж для надання якісної медичної допомоги наші ЛОР-лікарі використовують Лор-комбайн. Будемо раді Вам допомогти!

Вам будет также интересно

Комментарии: