Анализы детям. Сдать анализы ребенку в Харькове без нервов и слезСтатті 

Аналізи дітям. Здати аналізи дитині в Харкові без нервів і сліз

Діагностика будь-якого захворювання в першу чергу заснована на якісній лабораторній діагностиці. Якщо ми говоримо про маленьких пацієнтів, то подібні дослідження мають колосальне значення. Адже діти, як правило, не можуть чітко і ясно пояснити, що саме їх турбує. У зв’язку з цим вкрай важливо своєчасно помітити зміни в його поведінці, настрої і звернутися за якісною медичною допомогою.

Для чого дитині здавати аналізи?

Приводи для проведення аналізів можуть бути різними:

 • призначення лікаря;
 • оформлення довідки в садок, школу, дитячий табір, басейн;
 • уточнення діагнозу;
 • контроль ефективності призначеної схеми лікування та ін.

Найбільш поширені аналізи для дітей

 • Загальний клінічний аналіз крові – це найбільш поширений аналіз, який служить для діагностики більшості захворювань. Крім того, для маленьких пацієнтів подібний аналіз може проводитися з метою профілактики перед плановою вакцинацією або щепленнями.
 • Загальний аналіз сечі – в більшості випадків виконується при плановому обстеженні дитини, а також дозволяє провести диференціальну діагностику захворювань нирок і сечовивідних шляхів.
 • Аналіз на специфічні антитіла (алергопроби) – дає інформацію про те, що саме стає причиною розвитку алергічної реакції.
 • Аналіз калу – для маленьких дітей даний аналіз служить діагностикою гастроентерологічних захворювань. У більш старшому віці подібний аналіз актуальний для виявлення паразитних інвазій.
 • Зішкріб на ентеробіоз – необхідний для виявлення яєць гостриків (гельмінтів, клінічними проявами яких є свербіж в області анального отвору і кишкові розлади).
 • ПЛР-діагностика крові, мокротиння, сечі – виконується для діагностики вірусних та інфекційних захворювань. Дозволяє максимально точно визначити, що саме є збудником захворювання і, отже, підібрати ефективну схему лікування.
 • Мікробіологічні дослідження (мазок із зіву і носа) – проводиться для профілактики захворювань вуха, горла і носа (отит, фарингіт і т.д.).

У лабораторії ЦМЕІ також дітям можна перевірити кров на цукор, дізнатися групу крові, провести аналізи методом ІФА на визначення вірусних інфекцій, наявність гельмінтозу

Аналізи дітям в Харкові. Де здати?

Виконати різні види лабораторних досліджень швидко і якісно ви можете в пунктах забору аналізів лабораторії «ЦМЕІ» у всіх куточках міста: Салтівка, центр, Птімаш, ХТЗ, проспект Гагаріна та ін.фахівці нашого медцентру дуже доброзичливі і знайдуть підхід до кожної дитини. В результаті всі аналізи будуть здані в спокійній обстановці, без паніки і сліз.

Також пропонуємо вам скористатися комплексним дослідженням Здорова дитина, який включає в себе основні аналізи (клінічний аналіз крові і сечі, кал на яйця гельмінтів, зішкріб на ентеробіоз). Подібний пакет особливо зручний при проходженні медичної комісії перед садком, школою, для оформлення довідки в басейн та інші дитячі секції.

Уточнити інформацію ви можете у адміністратора за телефонами: +38 (0572) 65-20-14; +38 (063) 588-84-98; +38 (099) 037-58-73; +38 (068) 180-02-80. Ми подбаємо про те, щоб Ваш малюк ріс здоровим!

Вам будет также интересно

Leave a Comment