<
Боль в суставах и позвоночнике. Лечение с помощью плазмолифтингаСтатті 

Біль в суглобах і хребті. Лікування за допомогою плазмоліфтінга

В даний час захворювання суглобів є досить поширеною проблемою, якої схильне, як молоде (25+ років), так і більш доросле покоління (40+ років). Біль в суглобах і хребті, обмеженість рухів, неможливість встати і ін.симптоми дуже ускладнюють звичне життя. Особливо болючі періоди загострень-восени і навесні.

Плазмоліфтінг суглобів (PRP-терапія) є передовою методикою, яка використовується при комплексному лікуванні захворювань суглобів.

Плазмоліфтінг суглобів. Що це?

Плазмоліфтінг – це ін’єкції збагаченої тромбоцитами плазми власної крові в уражений диск або суглоб. В результаті вдається домогтися регенерації, більш швидкого усунення больового синдрому і відновлення структури кісткової тканини.

При яких захворюваннях застосовується PRP-терапія?

  • травми суглобів;
  • остеохондроз;
  • артрит і артроз;
  • бурсит;
  • міжхребцеві грижі;
  • п’яткова шпора та ін.

Ін’єкція може виконуватися в променезап’ястковий, ліктьовий, плечовий, колінний гомілковостопний, тазостегновий суглоби, а також уздовж хребта.

Де виконати плазмоліфтінг суглобів в Харкові?

Фахівці медичного центру ЦМЕІ готові запропонувати своїм пацієнтам кваліфікований комплексний підхід і лікування захворювань суглобів, хребта, включаючи проведення плазмоліфтінга.

Дану процедуру в нашій клініці проводять хірурги: Білих Ірина Юріївна і Кулик Андрій Олександрович. Багато пацієнтів вже переконалися в професіоналізмі лікарів і результативності методики, пропонуємо зробити це і Вам! Поверніть собі радість руху!

ВІДГУК ПАЦІЄНТКИ

Олена К., 47 років.

Дуже довго не могла впоратися з артритом колінних суглобів. Болі були божевільні, неможливо спати, ходити, сісти-встати. Ірина Юріївна запропонувала плазмоліфтінг. Навіть не роздумувала, так як навіть не знала, чи є рішення. Вже після 1 сеансу помітно вщухла біль. Всього було 3 процедури. Самопочуття чудове. Мені це дуже допомогло. Шкода, що не знала про процедуру раніше. Всім раджу!

Вам будет также интересно

Комментарии:


Позвоните нам