<
10 порад для чоловічого здоров'яСтатті 

Чоловіче здоров’я. 10 порад для його збереження

Шановні чоловіки! Пропонуємо Вам повною мірою взяти на себе відповідальність за власне здоров’я прямо зараз. Не варто чекати певних обставин, досягнення певного віку і т.д. Чоловіче здоров’я – важлива складова успішної і щасливого життя. Отже, як зберегти чоловіче здоров’я?

10 порад чоловікам від фахівців ЦМЕІ

  1. 10 порад для чоловічого здоров'яЗнайдіть для себе фахівця, якому ви дійсно довіряєте, з яким зможете поговорити про всі аспекти свого здоров’я.
  2. Обов’язково відвідайте лікаря, якщо у Вас з’явилися хоч невеликі зміни в самопочутті, або є додаткові сигнали організму. Нагадуємо, що, наприклад, уролога з метою профілактики слід відвідувати мінімум 1 раз на рік.
  3. Не займайтеся самолікуванням і не сподівайтеся на те, що саме пройде. Не пройде! Грамотне, правильне і ефективне лікування саме для Вас може підібрати тільки фахівець, іноді для цього потрібна додаткова діагностика (УЗД, аналізи та ін.).
  4. Фізична активність – це важливо. Вводите різноманітні тренування (аеробні, силові) в своє життя.
  5. Добре спіть, чергуйте роботу і відпочинок. Організму не подобаються ваші переробки.
  6. Для чоловіка дуже важлива наявність постійної інтимної близькості, при чому з одним партнером. Це корисно, як для фізичного здоров’я, так і для психологічного.
  7. Слідкуйте за харчуванням – харчуйтеся правильно, вживайте здорову їжу. Для чоловіків корисні риба, горіхи, м’ясо, зелень. Відмовтеся (мінімізуйте) фастфуди, смажену і жирну їжу. При ожирінні ризик розвитку “чоловічих” хвороб значно зростає.
  8.  Перевіряємо голову. Чоловіки зазвичай уникають Копань в голові, але розладів вони страждають не рідше, ніж жінки. Але! Справляється з ними сильна стать, як правило, або алкоголем, або спортом. Другий варіант, звичайно, краще, але спочатку краще сходити до фахівця, якщо відчуваєте потребу висловитися.
  9. Здорова простата. Як відомо, цей важливий орган з віком часто збільшується, про що свідчать, зокрема, проблеми з сечовипусканням. Однак здорова дієта з низьким вмістом жирів і активний спосіб життя можуть істотно зменшити ймовірність розростання простати, а також знизити ризик розвитку раку передміхурової залози.
  10. Будьте активним і радісним. Доведено, що гарний настрій продовжує життя.

Обстеження чоловіків в ЦМЕІ (Харків, Салтівка)

У медичному центрі ЦМЕІ чоловіки можуть пройти комплексне обстеження: консультація різнопрофільних фахівців (eролог, uастроентеролог, кардіолог, нефролог, проктолог та ін.), виконати інструментальну (УЗД, фіброгастроскопія, холтер-моніторинг та ін.) і лабораторну діагностику. Не відтягуйте і подбайте про своє здоров’я прямо зараз!

Вам будет также интересно

Комментарии: