<
Дерматологические и косметологические вопросы- родинки, бородавки, пигментация, сухость кожи после лета. Стоит ли бить тревогу ЦМЭИСтатті 

Дерматологічні та косметологічні питання: родимки, бородавки, пігментація, сухість шкіри після літа. Чи варто бити тривогу?

Прекрасна літня пора вже добігає кінця. Нам з Вами вдалося трохи відволіктися від щоденної суєти, гарненько відпочити і набратися сил. Наша шкіра придбала чарівний шоколадний відтінок. Однак при цьому втратила досить багато вологи, піддалася дії УФ-променів, а також відчула на собі дію морської води і свіжого літнього вітру.

В результаті ми стикаємося з такими проблемами, як сухість шкіри, її лущення, почервоніння, наявність пігментації, утворення нових родимок і т.д. Так, якщо перші три проблеми можна досить легко вирішити, підібравши необхідні косметичні засоби, то з іншими моментами справа йде складніше. Тому сьогодні пропонуємо поговорити з Вами про те, як же ми можемо реабілітувати нашу шкіру після спекотного літа.

Яку дію надає сонце на шкіру людини?

Вчені вже давно встановили той факт, що приблизно 80-85% пошкоджень шкіри відбувається під дією УФ-променів. Так, на шкірі можуть з’являтися пігментні плями, темно-коричневі і червоні родимки, великі веснянки, відбувається накопичення атипового еластину і пошкодження колагену. Крім того, на шкірі з’являються зморшки. У зв’язку з цим рекомендуємо вам розумно приймати сонячні ванни.

Консультація косметолога. Вирішуємо проблеми сухості шкіри і її лущення

Як ми вже згадували вище, в літній період наша шкіра втрачає багато води, в результаті вона стає сухою і починає лущитися. Для усунення таких неприємних моментів запрошуємо Вас на прийом до нашого косметолога. Ми готові запропонувати вам комплексний догляд за шкірою після літа.

Так, спочатку буде виконаний легкий пілінг, завдяки якому вдасться позбутися від відшарувалися клітин шкіри і зробити її більш гладкою. Наступним етапом стане зволоження шкіри, в результаті чого Ваша шкіра стане ще більш гладкою і рівномірною. Наш фахівець допоможе вам підібрати косметику для тіла з урахуванням типу вашої шкіри.

З’явилися на тілі родимки, бородавки, пігментація після літа? Запрошуємо на прийом до дерматолога.

Бажаючи придбати гарний смаглявий відтінок шкіри, під час літнього відпочинку ми можемо годинами лежати під жарким сонцем, нехтуючи важливими правилами безпечної засмаги: засмагати до 10-11 ранку і після 16-17 вечора. У підсумку наша шкіра, звичайно ж, темніє, проте на ній, як ми вже говорили, в результаті дії сонячних променів можуть з’явитися нові родимки, бородавки, певна пігментація.

Відбувається це через підвищеного вироблення меланіну – фарбувального пігменту, що міститься в клітинах шкіри. Під особливим ударом знаходяться люди, які володіють світлою шкірою. Так, якщо ви помітили на шкірі утворення нових родимок або бородавок, то настійно рекомендуємо звернутися Вам за спеціалізованою медичною допомогою.

Важливо! Особливу увагу слід звернути на ті родимки, які характеризуються неправильною формою, наявністю нерівних контурів і нерівномірною пігментацією.  Подібне утворення з часом може переродитися в меланому, тобто злоякісне утворення.

Коли ще обов’язково потрібно звернутися до дерматолога?

  • Травмування родимки;
  • Поява свербіння в області родимки;
  • Збільшення родимки або її запалення;
  • Поява ущільнень або цяток на родимці;
  • Кров’янисті виділення з родимки.

Важливо! Вищевказані моменти є обов’язковими для звернення за консультацією до дерматолога. Пам’ятайте, несвоєчасне звернення до лікаря може загрожувати появою серйозних наслідків.

Консультація дерматолога в Харкові

У лікувально-діагностичному центрі ЦМЕІ веде прийом досвідчений і грамотний дерматолог, який регулярно вдосконалює свої знання. Наш фахівець уважно вислухає ваші скарги, проведе огляд, а також при необхідності призначить лабораторне обстеження. За результатами діагностики індивідуально для Вас буде підібрана методика лікування. Крім того, наш фахівець дасть вам рекомендації, які допоможуть зберегти здоров’я, красу і молодість вашої шкіри. Будемо раді допомогти!

Вам будет также интересно

Комментарии: