Детское обследование в «ЦМЭИ» консультация педиатра, детское УЗИ, лабораторная диагностикаСтатті 

Дитяче обстеження в ЦМЕІ: консультація педіатра, дитяче УЗД, лабораторна діагностика

Не дарма кажуть, що діти-квіти життя. І кожен турботливий батько хоче, щоб його прекрасній «квітці» нічого не загрожувало, і він був здоровим, щасливим і просто радів життю. Літні канікули-це саме той зручний період, коли можна подбати про здоров’я дитини, пройти необхідні обстеження. Це дозволить зустріти новий навчальний рік у всеозброєнні і, не відволікаючись ні на що отримувати нові знання.

Консультація педіатра в Харкові

У лікувально-діагностичному центрі ЦМЕІ в Харкові веде прийом грамотний і досвідчений педіатр, який проводить оцінку фізичного і психічного розвитку на різних етапах дорослішання малюка. Крім того, він знає, які захворювання характерні для конкретного дитячого віку. До того ж фахівець нашої клініки обов’язково дасть важливі рекомендації батькам, навчить їх правильно поводитися з дитиною, розповість яким чином необхідно надати першу невідкладну допомогу в надзвичайних ситуаціях і т. д.

Коли необхідно звернутися до педіатра?

 • підвищена температура тіла;
 • поява кашлю, нежиті, хрипоти голосу;
 • поява висипу або почервоніння шкіри;
 • головний біль, біль у животі, суглобах;
 • проблеми з травленням і т. д.

Для того щоб вірно встановити причину дитячого плачу і незадовільного стану дитини в допомогу фахівцям є УЗД апарат експерт класу фірми Medison. Важливо відзначити, що апарат подібного рівня є далеко не в кожній клініці Харкова.

Дитяче УЗД в Харкові

У кабінеті ультразвукової діагностики нашого медичного центру працюють висококваліфіковані фахівці, які здійснюють обстеження новонароджених дітей (від 0 років до року), дітей дошкільного та шкільного віку, а також підлітків. Після отримання результатів обстеження, в разі необхідності, ми готові запропонувати вам консультацію вузькопрофільного фахівця. Це дозволить переконатися в тому, що здоров’ю вашої дитини нічого не загрожує.

Також, важливо відзначити, що всі маніпуляції здійснюються в присутності батьків, щоб маленький пацієнт відчував себе максимально комфортно і захищено. Ми готові запропонувати Вам наступні види дитячого УЗД:

 • органів черевної порожнини (підшлункової залози, печінки, селезінки, сечовивідної системи, нирок);
 • серця і судин;
 • нейросонографія – УЗД головного мозку і судин з доплерографією;
 • суглобів.

Лабораторія ЦМЕІ на варті дитячого здоров’я

Найбільш інформативними аналізами про стан здоров’я дитини є:

 • Загальний аналіз крові (клінічний) – дозволяє визначити рівень гемоглобіну, лейкоцитів і тромбоцитів, ШОЕ. Здійснюється збір крові з безіменного пальця натщесерце.
 • Загальне дослідження сечі – дозволяє визначити стан нирок і загальний стан здоров’я дитини. До того ж даний аналіз дозволяє стежити за динамікою призначеного лікування.
 • Аналіз калу на яйця глистів – збір калу рекомендується здійснювати, не вдаючись до використання проносних препаратів і клізм.

Крім того, ці аналізи в обов’язково порядку потрібні для отримання довідки в дитячий сад і школу. Також хочемо нагадати жителям Харкова, що здати аналізи можна і вдома, скориставшись такою послугою, як виклик медсестри.

Ваша дитина часто хворіє або йому не дають спокою неприємні симптоми алергії? Тоді рекомендуємо пройти імунологічне обстеження, яке також можна виконати в стінах нашої клініки. Даний захід дозволить на підставі об’єктивних лабораторних даних виявити наявні порушення в організмі, і доктор своєчасно вживе заходів, що дозволяють убезпечити організм вашої дитини.

Потурбуйтеся про здоров’я своєї дитини і приведіть його на профілактичне обстеження, що дозволить Вам бути впевненим в тому, що у Вас росте здоровий малюк.

Вам будет также интересно

Leave a Comment