<
Детское УЗИ в ЦМЭИСтатті 

Дитяче УЗД в ЦМЕІ

Ви стурбовані станом здоров’я свого малюка? Запишіться на дитяче УЗД в лабораторно-діагностичний центр ЦМЕІ м. Харків.

На сьогоднішній день ультразвукове дослідження найпопулярніший, інформативний і безпечний метод діагностики. З цієї причини він застосовується в педіатрії. Крім цього, УЗД абсолютно безболісно, що дуже важливо при візиті до лікаря для дітей.

Перевагою цього методу дослідження є те, що зробити УЗД дитині можна в самому ранньому віці. УЗД якнайкраще підходить для обстеження дітей до року, так як дає можливість візуалізувати хрящові і сполучно-ткані компоненти. Крім того даний метод діагностики не супроводжується негативним впливом на організм дитини в цілому, на відміну від рентгенографії (відсутня променеве навантаження).

До того ж дитина постійно зростає, а разом зі збільшенням кісток, сухожиль і м’язів тіла ростуть органи. Тому для контролю процесу росту рекомендується проводити планові ультразвукові дослідження органів дитини. Це найбезпечніший і доступний метод діагностики.

У лікувально-діагностичному центрі ЦМЕІ (м. Харків) прийом ведуть досвідчені та уважні фахівці ультразвукової діагностики, які неодмінно знайдуть підхід до вашої дитини.

Вам будет также интересно

Комментарии: