Диагностика аллергических реакций ЦМЭИСтатті 

Діагностика алергічних реакцій

Алергією або алергічними реакціями називають надчутливість організму до будь-яких речовин. В якості подразників може виступати пилок рослин, пил, цвіль, продукти харчування, шерсть тварин. До основних симптомів алергії відносять: кашель, риніт, підвищену сльозоточивість і почервоніння очей, шкірні висипання, свербіж. Існує безліч методик, що дозволяють діагностувати наявність у людини алергічних реакцій. Тільки комплексне алергологічне дослідження, здача необхідних аналізів дозволяє поставити правильний діагноз, виключити можливість контактів з алергеном для пацієнта і призначити препарати, які полегшать життя пацієнта, не зашкодивши при цьому його здоров’ю.

Аналіз на імуноглобулін Е специфічний (аналіз на антитіла, відповідальні за розвиток алергічних реакцій) проводиться для того, щоб встановити групу причинних алергенів (побутові, харчові, пилкові і т.д.). Кожному специфічному алергену відповідає своя група антитіл, що виробляються організмом. Визначення концентрації в крові пацієнта імуноглобуліну Е специфічного використовується для діагностики катонічних алергічних захворювань.  Таке дослідження дозволяє визначитися з найбільш підходящим для пацієнта механізмом купірування алергічної реакції. Результати, одержувані в результаті дослідження специфічних антитіл, порівнюють з нормативними для дітей і для дорослих:

  • 1-3 міс-0-2кЕ / л;
  • 3-6 міс-3-10 кЕ / л;
  • 1 рік-8-20 кЕ / л;
  • 5 років-10-50 кЕ / л;
  • 15 років-16-60 кЕ / л;
  • дорослі-20-100 кЕ / л.

Підвищення рівня імуноглобуліну Е специфічного свідчить про гіперчутливість до алергенів певної групи. Для аналізу на імуноглобулін Е специфічний до певного класу алергенів, у пацієнта береться кров з вени натщесерце. Перед здачею крові на обстеження рекомендується обмежити фізичні навантаження.

Якщо Вас або Ваших дітей турбують алергічні реакції, ви не знаєте точну причину, що викликала появу основних симптомів алергії, імунологічні дослідження допоможуть у вирішенні цієї непростої проблеми. Аналіз на імуноглобулін Е специфічний, ціна якого в лабораторії «ЦМЕІ» цілком доступна, дозволяє з максимальною точністю діагностувати алергічні захворювання. Пам’ятайте про те, що тільки після встановлення групи алергенів, можна прийняти необхідні профілактичні та лікувальні заходи для боротьби з алергією.

Вам будет также интересно

Leave a Comment