Аппарат SOMNO checkСтатті 

Діагностика хропіння. Для чого вона потрібна?

У нашій країні / суспільстві прийнято вважати такі проблеми, як хропіння і апное, соціальними. Але! Насправді це глибоко медична проблема. Здивовані чи не вважаєте це правдою? Пропонуємо вам переконатися в цьому. Отже, Діагностика хропіння

Хропіння і апное. Чим небезпечні дані порушення?

У момент, коли у людини є присутні такі порушення дихання, як хропіння і апное (припинення дихання) знижується рівень сатурації в крові (насиченість крові киснем). Іншими словами при наявності подібних порушень дихання, як правило, сатурація в цей момент падає до критичних, практично реанімаційних, значень. Відновлюється вона при наступному вдиху.

Це означає, що якщо б вимірювали сатурацію людині, яка не спить, і помітили б такі значення, як ми бачимо під час хропіння і апное, можна було б викликати бригаду швидкої допомоги і відправляти людину в реанімацію.

У сучасній медичній практиці використовуються апарати, для реєстрації змін в організмі, які відбуваються в організмі в результаті хропіння і апное. У лікувально-діагностичній клініці ЦМЕІ для цього використовується апарат somno check.

Апарат Somno check

Діагностичний прилад SOMNO check протягом усього періоду сну реєструє потік дихання, сатурацію, пульс, пульсову хвилю і інші показники. Це дозволяє зафіксувати всі порушення дихання уві сні, оцінити серцево-судинний ризик, ризик раптової смерті. Крім того, вдається в принципі оцінити це обструктивне або центральне апное. Залежно від цього далі вибирається метод лікування.

Наявність подібного апарату дозволяє виконувати фахівцям лікувально-діагностичного центру ЦМЕІ діагностику порушень дихання, пов’язаних зі сном.  Завдяки цьому вдається якісно оцінити ступінь ризику розвитку серцево-судинних захворювань, а також виконується дослідження фрагментації сну.

Коли необхідна діагностика хропіння?

  • гучний хропіння;
  • близькі помічають у Вас зупинки дихання уві сні;
  • денна сонливість;
  • розбитий стан після пробудження;
  • підвищення артеріального тиску;
  • надлишкова маса тіла.

Найбільш страшні і серйозні ускладнення хропіння / апное-інсульт, інфаркт, раптова смерть уві сні. Ми знаємо, як цього не допустити і допоможемо Вам у цьому!

Для цього Вам необхідно лише пройти діагностику за допомогою медичного приладу somno check у лікаря функціональної діагностики нашого медичного центру. Після цього фахівець поставить точний діагноз і визначить оптимальну тактику лікування індивідуально для Вас.

Вам будет также интересно

Leave a Comment