<
Диагностика и лечение гастроэнтерологических, ЦМЭИСтатті 

Діагностика та лікування гастроентерологічних проблем в лікувально-діагностичному центрі «ЦМЕІ». Скажімо НІ неприємним проявам подібних проблем напередодні новорічних свят!

І дорослі, і діти – всі з нетерпінням чекають настання Новорічних свят. Однак зіпсувати очікування самого чарівного і казкового свята в році можуть такі дискомфортні відчуття, як біль в животі і підребер’ї, печія, нудота… пропонуємо вам залишити подібні проблеми в році, що минає і зустріти рік Вогняного Півня здоровими і щасливими. Що потрібно зробити цього? Детально поговоримо про це в даній статті.

Гастроентерологічні проблеми. Як вони проявляються? Основні симптоми

Багато з нас не звертають особливої уваги на такі досить неприємні симптоми. Як печія, здуття живота, відрижка після їжі і т. д. І даремно… Подібні проблеми є першими «дзвіночками» появи проблем з органами шлунково-кишкового тракту (ШКТ). З’являються вони, як всі ми прекрасно розуміємо в першу чергу через нерегулярного і неправильного харчування, перекусів всухом’ятку, нервових напружень, стресів.

Отже, що повинно насторожити Вас і послужити причиною для звернення за медичною допомогою?

 • Болі в області шлунка, живота;
 • Болі в лівому і правому підребер’ї;
 • Проблеми зі стулом (запор, діарея);
 • Відрижка, печія, коліки;
 • Метеоризм (підвищене газоутворення в кишечнику);
 • Відчуття гіркоти у роті;
 • Нудота, блювота;
 • Відсутність апетиту та ін.

Важливо! Помічаєте подібні симптоми у себе або своєї дитини? Рекомендуємо негайно звернутися за консультацією гастроентеролога. Це дозволить вам провести новорічні свята без проблем зі здоров’ям і у відмінному настрої. Пам’ятайте, раніше діагностування проблем-запорука якнайшвидшого одужання!

Консультація гастроентеролога в Харкові. Новорічні свята без проблем з органами травлення!

Шановні пацієнти! В черговий раз нагадуємо Вам, що в лікувально-діагностичному центрі «ЦМЕІ» веде прийом Тонєв Валерій Миколайович – лікар-гастроентеролог, ендоскопіст, дієтолог вищої категорії, який здійснює прийом, як дорослих, так і дітей. Після проведення необхідної діагностики вам обов’язково буде призначено адекватне і ефективне лікування.

Важливо відзначити, що симптоми багатьох гастроентерологічних проблем схожі між собою. Тому в обов’язковому порядку перед постановкою діагнозу своїм пацієнтам ми призначаємо якісне обстеження.  Про те, які діагностичні процедури можуть бути призначені Вам, пропонуємо поговорити далі.

УЗД органів шлунково-кишкового тракту в лікувально-діагностичному центрі ЦМЕІ

У більшості випадків саме ультразвукове дослідження дає можливість отримати максимально точну і достовірну інформацію про стан органів шлунково-кишкового тракту. Ми готові запропонувати Вам наступні види УЗД для діагностування проблем, пов’язаних з травною системою:

Нагадуємо Вам, що УЗД є абсолютно безболісним методом діагностики, тому прекрасно підходить для обстеження маленьких пацієнтів.

Проведення фіброгастроскопії та відеофіброгастроскопії для постановки правильного діагнозу

Подібне діагностичні процедури дозволяють якісним чином провести дослідження органів шлунково-кишкового тракту: шлунок, дванадцятипалу кишку, стравохід. До того ж, під час проведення даних досліджень надається можливим взяти матеріал на біопсію, завдяки чому вдається швидко і вірно поставити або уточнити діагноз, а також призначити адекватне лікування.

Важливо! Для проведення фіброгастроскопії та відеофіброгастроскопії в нашому медичному центрі використовується сучасне ендоскопічне обладнання, виготовлене з гнучкої оптоволоконної трубки. Тому дискомфортні відчуття, властиві для даної процедури, і про які переживають всі пацієнти, зведені до мінімуму.

Лабораторна діагностика в Харкові для уточнення діагнозу і призначення адекватного лікування

Якісна діагностика в обов’язковому порядку включає в себе і проведення лабораторних досліджень. Так, в залежності від ситуації Вам можуть бути призначено виконання клінічних аналізів крові і сечі, аналіз калу, аналіз на дисбактеріоз. До того ж для оцінки ефективності призначеного лікування Вам може бути рекомендовано проведення Ph-тест, який дозволяє визначити кислотність шлункового соку.

Окремо також хотілося б зупинитися на виявленні бактерії хелікобактер пілорі, яка є причиною розвитку різних гастроентерологічних проблем (хронічний гастрит, виразка шлунка і дванадцятипалої кишки та ін.). Так, до основних методів виявлення Helicobacter pylori відносять такі дослідження:

 • Бактеріологічний посів;
 • ПЛР-дослідження;
 • Імунологічні методи;
 • Дихальний тест.

Звертаємо Вашу увагу на те, що всі вищевказані дослідження ви можете виконати в стінах нашого лікувально-діагностичного центру якісно, швидко і за доступною ціною.

Лікування гастроентерологічних захворювань в ЦМЕІ

Неприємні симптоми, властиві гастроентерологічним проблемам, знайомі Вам? Не турбуйтеся даремно, не тягніть час, а зверніться за консультацією до нашого гастроентеролога. Ми подбаємо про ваше здоров’я! Раді бачити Вас в стінах нашої клініки Пн-Пт: 9: 00-19:00, Сб:9: 00-17: 00. Запис та консультація за телефонами: +380 (572) 65-18-75; +380 (57) 703-62-24; +38 (073) 036 60 56. Будемо раді допомогти!

Вам будет также интересно

Комментарии:


Позвоните нам