Филиал медцентра ЦМЭИ на улице Дружбы НародовСтатті 

Філія медцентру ЦМЕІ на Дружби Народів

З 9 липня 2018 року працює філія медичного центру «ЦМЕІ» на Дружби Народів, 238 А. У стінах медцентру 4 прекрасно обладнаних кабінети, з новим ремонтом, сучасним обладнання, кращим апаратним забезпеченням (терапевтичний і хірургічний лазер, ЛОР-комбайн, апарат Тонзилор, плазмоліфтінг і багато іншого), власною лабораторією і широкими можливостями для діагностики та лікування безлічі захворювань.

У розпорядженні лікарів гінекологів терапевтичне і хірургічне лікування лазером, що дозволяє швидко, безболісно і без рубців і з мінімальним відновним періодом позбутися від безлічі патологій. Також у своїй практиці ми впровадили PRP-терапію для лікування патологій шийки матки і омолоджуючих процедур.

Досить часто потрібна консультація терапевта. На Дружби Народів, 238 А прийом веде висококласний фахівець. Ви отримаєте консультацію лікаря без черг, тривалих очікувань, в спокійній і комфортній обстановці.

ЛОР-комбайн-автоматизована установка для повноцінного професійного огляду отоларингологом

Особливо хочеться виділити Лор-прийом.  Крім консультації досвідченого і кваліфікованого доктора в розпорядженні фахівця найкраще обладнання і широкі можливості. Якщо ви давно шукаєте Як позбутися від хронічного тонзиліту, то у нас проводиться успішне і ефективне лікування ультразвуковим апаратом Тонзилор.

ЛОР-комбайн-автоматизована установка для повноцінного професійного огляду отоларингологом, що дозволяє проводити лікування захворювань носа, горла, вуха на сучасному рівні. Використання вбудованих систем підігріву інструментів, розпилення медикаментів, компресора, повітряного пістолета роблять процедури максимально комфортними, ефективними, безпечними для пацієнта.

Вбудована система вакуумної аспірації дозволяє акуратно аспірувати виділення з носових ходів і придаткових пазух носа, видаляти сірчані пробки під ретельним контролем тиску. Високодисперсне розпорошення ліків при захворюваннях носа, вух, горла дає можливість промивати їх, строго дозуючи надходження лікарських засобів (антибіотиків, антисептиків і багатьох інших), забезпечує їх глибоке проникнення в порожнині і тканини, тим самим сприяючи швидкому зняттю набряків, запалення. Можна багато говорити про можливості цього апарату, але тим, хто не з чуток знає про ЛОР-проблеми пропонуємо прийти на консультацію до ЛОРа і максимально ефективно вирішити свою проблему.

Відгуки пацієнтів

Шевякіна В. В.

Висловлюю величезну подяку Радіонову Сергію Андрійовичу за чуйне ставлення до пацієнтів.  Дуже рідко зустрінеш в наш час таку людину з величезним серцем. Спасибі за турботу, теплоту і чуйність. А найголовніше за високий професіоналізм.

Вдячний пацієнт

Хочу сказати величезне спасибі Родіонову Сергію Андрійовичу за кваліфіковану допомогу і добросердечне ставлення до пацієнта.

Консультація хорошого хірурга необхідна багатьом пацієнтам. У філії медичного центру ЦМЕІ на Дружби Народів, 238 а проводяться консультації та комплексне лікування захворювань суглобів і хребта. Крім традиційних методик, у своїй практиці наші фахівці застосовують передові технології, в тому числі плазмоліфтінг. Наші пацієнти вже мали можливість переконатися в ефективності методу і високому професіоналізмі доктора.

Дерматологія і косметологія займають велике значення в житті міського жителя. Лазер, плазмаліфтінг і багато інших методики у видаленні новоутворень і омолодженні шкіри. Видалення шкірних новоутворень лазером таких, як бородавки, папіломи, родимки, кератоми, фіброми абсолютно безпечно. Крім того, відсутні ускладнення у вигляді кровотеч, бактеріального зараження і рубців. Чрезкожное видалення судинних патологій шкіри (телеангіектазії, гемангіоми, купероз, судинна сітка) повертають красу і впевненість в собі. Лікування прищів і вугрів (акне) – подібний ефект досягається завдяки бактерицидній дії лазерного випромінювання низької інтенсивності. В результаті зменшуються вугри і висипання, усувається роздратування, а шкірні покриви стають більш здоровими. Лікування грибка нігтів лазером ефективно, безболісно і допустимо навіть у вагітних пацієнток, так як не мають протипоказань.

Консультація терапевта, лора, гінеколога, дерматолога і хірурга на Салтівці

Ми зібрали команду кращих фахівців міста і об’єднали сучасні методики в рамках даного медцентру, щоб надавати пацієнтам ефективну медичну допомогу.
Передове дороге обладнання дозволяє проводити лікування з підвищеним комфортом, безпечно, без болю і з мінімальним відновним періодом. Запис на консультацію проводиться за телефонами 098-758-99-76, 099-686-15-68, 066-332-96-02.

Особливу увагу хочеться звернути на нові методики, а саме застосування лазера і технологія плазмоліфтінг (ін’єкції збагаченої тромбоцитами плазмою). Такі методики широко використовуються в гінекології, дерматології, лікуванні ЛОР-захворювань і травматології при відновленні суглобів і хребта.

Плазмоліфтінг (Харків)

Якщо ви хочете дізнатися більше про лікування суглобів плазмоліфтінгом – перейдіть у відповідний розділ. З можливостями плазмоліфтінга в дерматології та гінекології також можна ознайомитися в тематичному розділі.

Що стосується лазера, то це всім відомий і ефективний вид терапії, який використовується, як для лікування різних захворювань, так і вирішення естетичних проблем. У яких випадках може допомогти лазер?

Лікування за допомогою лазера. Лазеротерапія. Трохи про методику

Даний метод терапії являє собою вплив на організм людини лазером низької потужності, яке характеризується антибактеріальним і антивірусним ефектом. В ході процедури лікар впливає на уражену ділянку протягом 10-15 хвилин. В результаті лазерне випромінювання апарату проникає в тканини на певну глибину і викликає зміни на клітинному рівні.

Багато пацієнтів необгрунтовано побоюються того, що використання лазера може завдати шкоди організму. Наприклад, порушується слух, зір або негативно впливає на статеву функцію. Хочемо вас заспокоїти. Це не так, під час лазеротерапії Ваш організм не страждає. Адже використовуються спеціальні лазери з відповідною довжиною хвилі лазерного випромінювання, потужністю, режимом дії і глибиною впливу на шари шкіри.

Лікування ЛОР-захворювань за допомогою лазера в Харкові

В отоларингології лікування за допомогою лазера досить поширене, як серед дорослих, так і серед дітей. Лазерна терапія-ідеальний варіант для тих пацієнтів, які не переносять виду крові, і боятися болю (зокрема, для дітей). Лікування за допомогою лазера абсолютно безболісно і максимально ефективно.

Суть лікування полягає в наступному: тепловий ефект, що досягається при проведенні процедури, призводить до розширення судин, як результат – усунення хворобливих відчуттів і набряків. У свою чергу посилений приплив крові зводить до мінімуму ймовірність розвитку запалення. Крім цього, спостерігається стійкий бактерицидний ефект. Виходячи з того, яке захворювання необхідно лікувати, здійснюється підбір інтенсивності лазерного впливу.

Які ЛОР-захворювання лікуються лазером?

 • Гайморит;
 • Тонзиліт;
 • Риніт;
 • Фронтит;
 • Синусит;
 • Гострий середній отит та ін.

Крім цього в нашій клініці для лікування хронічного тонзиліту використовується сучасний фізіотерапевтичний апарат «Тонзилор». Багато наших пацієнтів вже після декількох сеансів відчувають значне поліпшення і після повного курсу надовго забувають про рецидиви хронічного тонзиліту.

До того ж для надання якісної медичної допомоги отоларингологи нашого центру використовують ЛОР-комбайн. Це автоматизована установка з набором різних функцій, необхідних для повноцінного професійного огляду отоларингологом, що дозволяє проводити лікування захворювань носа, горла, вуха на сучасному рівні.

Лазер в гінекології

Використання лазера в гінекології зробило лікування цілого ряду жіночих захворювань більш швидким, безпечним і ефективним.

Лазер дозволяє вирішувати всі завдання амбулаторної гінекології: лазерна коагуляція ерозій, дисплазій, лейкоплакії, вогнищ ендометріозу, видалення кіст, поліпів, папілом, кондилом і т. д.

Суть методу полягає в тому, що здійснюється рівномірний глибокий прогрів тканин. Як підсумок-скорочення площі тканини і запуск процесів вироблення нового колагену, при цьому відбувається відновлення структури старого колагену (стиснення його волокон).

Крім цього поліпшується циркуляція крові, харчування і насичення киснем. В результаті спостерігається підвищення тонусу тканин, вони стають більш еластичними і пружними.

З якими жіночими інтимними проблемами вдається боротися за допомогою лазера?

 • нетримання сечі;
 • пролапс геніталій;
 • синдром вагінальної релаксації;
 • атрофія слизової піхви;
 • різні форми жіночих сексуальних дисфункцій та ін.

Інтимна пластика в Харкові

Фахівці лікувально-діагностичного центру ЦМЕІ готові запропонувати вам і омолодження слизової піхви c допомогою плазмоліфтінга. Дана процедура актуальна для жінок, яким знайомі такі проблеми:

 • розтягнення піхви після пологів;
 • природні зміни стінок піхви в зв’язку з віком;
 • низький тонус стінок піхви;
 • надмірна сухість піхви;
 • відчуття незадоволеності під час інтимної близькості.

В результаті пластики піхву стає більш вузьким і чутливим. Також збільшується виробництво природного мастила, завдяки чому пропадають свербіж і відчуття сухості. До того ж в рази збільшується задоволення від сексу.

Лазер в дерматології та косметології

Шкірні покриви щодня піддається несприятливому впливу навколишнього середовища. Так, ультрафіолетове випромінювання, генетичні особливості, гормональні зміни в організмі, різні травми, прийом певних лікарських препаратів та ін., а також природний процес старіння стають причиною появи на шкірі пігментних плям, рубців, шрамів, судинних сіток. Вирішити подібні проблеми дозволить лазерна терапія.

Отже, з якими проблемами дозволяє впоратися лазерна терапія в косметології та дерматології?

 • Видалення шкірних новоутворень – мова йде про видалення таких утворень, як бородавки, папіломи, родимки, кератоми, фіброми. Видалення здійснюється за рахунок випарювання і коагуляції розрослися тканин. Використання лазера абсолютно безпечно. Крім того, відсутні ускладнення у вигляді кровотеч, бактеріального зараження і рубців.
 • Чрезкожное видалення судинних патологій шкіри (телеангіектазії, гемангіоми, купероз, судинна сітка на ногах).
 • Лікування прищів і вугрів (акне) – подібний ефект досягається завдяки бактерицидній дії лазерного випромінювання низької інтенсивності. В результаті зменшуються вугри і висипання, усувається роздратування, а шкірні покриви стають більш здоровими.
 • Лікування грибка нігтів.

Важливо! При цьому лазерний промінь впливає тільки на сам присутній дефект, від якого пацієнт хоче позбутися, шкіра навколо не пошкоджується.

Лікування за допомогою лазера в медичному центрі ЦМЕІ

У нашій клініці використовується сучасне високотехнологічне лазерне обладнання, а фахівці нашого медичного центру пройшли спеціальне навчання і володіють останніми методиками в області лазерної терапії.

Запрошуємо Вас на консультацію в нашу клініку. Запис по телефонам: 098-758-99-76; 099-686-15-68, 066-332-96-02.

Вам будет также интересно

One Thought to “Філія медцентру ЦМЕІ на Дружби Народів”

 1. Кристина

  Были на приемё ЛОР. Мужчина невероятно тактичный, с умением общаться с детьми, разложил всю информацию “по полочкам “. Учел все особенности и пожелания. Подобрал лечение. Остались довольны профессиональной консультацией.

Leave a Comment