<
Иммунологические исследования ЦМЭИСтатті 

Імунологічні дослідження

Є діти, які місяцями ходять в садок і залишаються здоровими, а деяким достатньо лише один раз вийти з дому для того, щоб підхопити застуду. Існує навіть спеціальний медичний термін «часто хворіють діти», який не є діагнозом, проте характеризує стан імунітету дитини, який хворіє частіше і довше, в порівнянні зі своїми однолітками. Здача аналізів дозволяють своєчасно виявити імунодефіцитні стани і підібрати імуномодулятори для їх коригування.

Імунологічні дослідження були розроблені і впроваджені спеціально для того, щоб на основі реакцій імунної системи організму людини, можна було визначити його імунологічний статус. Проби на імуноглобулін G, A, E, M, клітинний імунітет і загальний комплемент спрямовані саме на визначення імунологічного статусу, виявлення причини порушень функціонування імунної системи у часто хворіючих дітей і у дорослих. Показники клітинного і гуморального імунітету – це найважливіші дослідження для визначення імунного статусу людини. Розглянемо основні види таких показників:

  • Імуноглобулін G (IgG) – аналіз крові на основні антитіла, які забезпечують гуморальний імунітет організму до інфекцій. Дефіцит IgG свідчить про зниження здатності організму чинити опір інфекції.
  • Імуноглобулін A (IgA) – клас імуноглобулінів серозно-слизових секретів. Підвищений вміст ІдА свідчить про гострі захворювання.
  • Імуноглобулін E (IgE) – антитіла показник алергічних реакцій. Підвищення рівня IgE-це ознака гіперчутливості негайного типу.
  • Імуноглобулін M (IgM) – антитіла, які виробляються в процесі первинної імунної відповіді. Аналіз дозволяє оцінити ступінь розвитку гострих і хронічних інфекційних захворювань. Зниження рівня IgM свідчить про зниження імунітету і наявність в організмі хронічної вірусної інфекції.
  • Клітинний імунітет – кількісного визначення Т-лімфоцитів в крові для визначення наявності імунодефіциту.
  • Загальний комплемент – тест на наявність в плазмі крові 9 основних білків, що відповідають безпосередньо за розвиток імунної відповіді і реакції запалення.

 

У лабораторіях лікувально-діагностичного центру ЦМЕІ є все необхідне для проведення імунологічних досліджень, у нас можна здати проби на імуноглобулін G, A, E, M, клітинний імунітет СД3 СД4 СО8СД22 СД16 і комплемент (СН50) за цілком помірною ціною. Проби на імуноглобулін G, A, E, M, клітинний імунітет і загальний комплемент здаються натщесерце. Для аналізу береться кров з вени, перед здачею аналізів крім обмежень на прийом їжі, є заборона на надмірні фізичні навантаження. Ми пропонуємо також ряд алергологічних та інших імунологічних досліджень.

Вам будет также интересно

Комментарии: