<
Какие анализы необходимы перед походом в детский сад, школу ЦМЭИСтатті 

Які аналізи необхідні перед походом в дитячий сад, школу

Підготовка дитини до школи або дитячого садка – не тільки приємні клопоти і нові враження, але і збір довідок, і відвідування лікарів. Всі діти перед походом в дитячий сад або школу повинні пройти плановий огляд у педіатра і здати аналізи крові, сечі і калу.

Ці аналізи потрібні не тільки для довідки в дитячий сад і школу, а й для запобігання можливих проблем зі здоров’ям малюка. Найважливіші аналізи перед садом, школою:

На їх підставі педіатр зробить висновок і видасть довідку до навчального закладу про стан здоров’я дитини.

Аналізи перед походом в дитячий сад, школу:

Загальний аналіз крові дозволяє визначити найбільш широкий спектр проблем зі здоров’ям. Це еталон методики обстеження. Загальний аналіз крові дитини дозволяє дізнатися рівень гемоглобіну, лейкоцитів і тромбоцитів, ШОЕ. Збір крові виробляють вранці натщесерце (можна дати дитині трохи води). Місце уколу-безіменний пальчик.

Загальний аналіз сечі дає інформацію про стан нирок і здоров’я в цілому, за його результатом оцінюють ефективність лікування різних захворювань. Для загального аналізу сечі дитини потрібно зібрати середню порцію. Тобто почати писати, а потім підставити стерильний контейнер для збору аналізу.

Аналіз калу на яйця глистів беруть в будь-який час, але якомога ближче до передачі аналізу в лабораторію. Збір проводиться в спеціальний контейнер. При цьому небажано використовувати проносні засоби, клізми і свічки.

Забір аналізів на дому

Якщо ви проживаєте в Харкові, то дитячі аналізи можна здати на дому, викликавши медсестру з лабораторії. При відвідуванні маленького пацієнта будуть використовуватися виключно одноразові матеріали та інструменти. Вдома дитина буде схильний до меншого стресу, не буде контактувати з безліччю сторонніх людей і можливими інфекціями в умовах поліклініки.

Збір аналізів на дому проводиться при строгому дотриманні санітарних норм, а забрані біологічні матеріали перевозяться в спеціальних гігієнічних контейнерах.

Перевага збору дитячих аналізів на дому:

  • економія часу;
  • зручність для батьків;
  • комфорт для дитини;
  • конфіденційність;
  • швидкий і точний результат (можна отримати на e-mail).

Після оформлення заявки медична сестра приїде до вас додому в обумовлений час і проведе всі необхідні маніпуляції. Всі біоматеріали будуть доставлені в лабораторію максимально швидко. Результати аналізів ви можете забрати особисто в нашій лабораторії або отримати їх по електронній пошті.

Вам будет также интересно

Комментарии: