Комплексные лабораторные исследования. В чем их преимущества?Статті 

Комплексні лабораторні дослідження. У чому їх переваги?

Комплексне лабораторне дослідження – найбільш результативний і одночасно простий спосіб збереження здоров’я. Якщо своєчасно проходити обстеження організму, можна позбавити себе від дорогого лікування в майбутньому і уникнути небажаних наслідків хвороби. У лабораторії лікувально-діагностичного центру ЦМЕІ сформовані спеціальні програми лабораторних досліджень, що дозволяють точно визначити стан різних органів і систем організму.

Лабораторні комплекси. Для чого вони проводяться?

У нашій лабораторії комплекси сформовані таким чином, що вдається провести визначити поточний стан організму в цілому і його окремих систем. Дані програми можуть служити, як в якості щорічного профілактичного обстеження, так і використовуватися для виявлення в організмі паразитів і вірусів, різних інфекційних агентів, досліджувати організм жінки для підготовки до вагітності.

Виявлення недуг на ранніх стадіях за допомогою різноманітних аналізів, що входять в комплекс діагностики, дозволяє зберегти великі фінансові суми, які не будуть витрачатися на дороге, тривале лікування хвороби. При цьому пацієнт не зіткнеться з негативними наслідками хвороби у вигляді її хронічної форми і ускладнень.

Лабораторні комплекси – це ефективно і вигідно. Подібні дослідження дозволяють лікарю швидко поставити діагноз, а також призначити ефективне лікування.

Комплексні лабораторні програми. Що вони дозволяють виявити?

Лабораторія ЦМЕІ пропонуємо наступні комплекси аналізів:

  • біохімічні скринінги (кардіологічний, печінковий, ревматологічний та ін.);
  • комплексні аналізи на інфекції (TORCH-інфекції, ПЛР-обстеження);
  • гормональні профілі;
  • алергічні панелі;
  • онкологічна панель;
  • скринінги при вагітності та ін.

З повним переліком комплексних лабораторних досліджень, які проводяться в стінах нашої лабораторії, ви можете на нашому сайті у відповідному розділі.

Як часто можна проводити комплексні програми лабораторних досліджень?

Конкретних рекомендацій з приводу термінів проходження такого дослідження немає. Іншими словами періодичність подібних досліджень визначається індивідуально для кожного пацієнта з урахуванням таких ознак, як:

  • вік;
  • наявність або відсутність хронічних недуг;
  • фактори ризику для розвитку певних недуг та ін.

Комплексні лабораторні дослідження в Харкові

Лабораторія ЦМЕІ пропонуємо величезний спектр комплексних досліджень для оцінки стану Вашого здоров’я, а також Вашої зручності і комфорту. Що стосується цін на аналізи, то вони приємно вас здивують. Будемо раді Вам допомогти!

Вам будет также интересно

Leave a Comment