Консультация детских специалистов в ЦМЭИСтатті 

Консультація дитячих фахівців в ЦМЕІ

Кожен батько мріє про те, щоб його дитина росла здоровою і щасливою. Фахівці лікувально-діагностичного центру ЦМЕІ на Салтівці готові Вам в цьому допомогти!

Консультація педіатра

Підвищення температури тіла, наявність кашлю, нежиті, головний біль та ін. – дані симптоми є серйозним приводом для звернення до педіатра. Крім цього, візити до фахівця необхідно здійснювати і з профілактичною метою, щоб переконатися в тому, що здоров’ю вашої дитини нічого не загрожує.

У нашому медичному центрі прийом ведуть педіатр вищої категорії Тимофєєва Наталія Леонідівна, а також досвідчений лікар-педіатр Харченко Ірина Сергіївна. Доктора нашої клініки особливу увагу приділяють фізіологічним особливостям кожної конкретної дитини, завдяки чому вдається виявити справжню причину наявної проблеми.

Дитячий гастроентеролог

Проблеми зі стільцем, відсутність апетиту, болі в області живота, нудота, блювота, зміни в аналізах калу і УЗД … Подібні симптоми присутні у вашої дитини? Рекомендуємо вам не затягувати і звернутися за консультацією до фахівця.

У нашій клініці прийом веде дитячий гастроентеролог з більш ніж 30-ти річним досвідом роботи – Поліщук Жанна Володимирівна. Перш за все, доктор збирає анамнез і скарги пацієнта, а також проводить візуальний огляд. Крім цього, для уточнення можуть бути призначені додаткові дослідження – УЗД печінки, підшлункової залози, рентгенографія, фіброгастроскопія, лабораторні дослідження (клінічний аналіз крові і сечі, біохімічний аналіз крові, Діагностика на Хелікобактер пілорі та ін.).

Дитячий невролог

Консультація дитячого невролога може знадобитися при наявності больових відчуттів в самих різних частинах тіла: головний біль, підвищена збудливість, стомлюваність, порушення сну, скрип зубами уві сні, плач без причини і ін.

У медцентрі ЦМЕІ прийом веде лікар-невролог, доцент, кандидат медичних наук Малик Наталія Віталіївна, а також грамотний невролог Тупчий Світлана Сергіївна. Фахівці нашої клініки уважно вислухає ваші скарги, а також при необхідності призначить діагностику (ультразвукова доплерографія судинної системи і головного мозку, ехоенцефалографія, рентген, лабораторні дослідження, УЗД судин шиї і кінцівок).

У період зростання і формування організму дитяча нервова система піддається великим навантаженням, тому слід з періодичністю 1-2 рази на рік приходити на консультацію до невролога.

Дитячий і підлітковий гінеколог

Ваша дочка скаржиться на біль внизу живота? Ви помічаєте почервоніння і виділення зі статевих органів? У дівчинки-підлітка присутні менструальні проблеми: місячні протікають болісно, вони нерегулярні? Ваша дочка вже підійшла до того віку, коли потрібна грамотна консультація Про запобігання від небажаної вагітності та інфекцій ЗПСШ?

У нашій клініці біля станції метро Героїв праці прийом ведете досвідчений і грамотний дитячий і підлітковий гінеколог Довгань Олена Олександрівна, яка допоможе у вирішенні даних питань.

Дитячий офтальмолог

У лікувально-діагностичному центрі ЦМЕІ застосовуються сучасні методики для дослідження захворювань, лікування та діагностування органів зору людини, в тому числі у дітей.

Досвідчений офтальмолог проведе діагностику, призначить ефективне лікування при виявленні порушень зору або виявленої патології.

Дитячий ЛОР

Записатися на прийом до ЛОРа слід, якщо у дитини утруднене дихання, погіршився нюх, присутні болі в області перенісся, чола, вух, горла, є виділення з вух, погіршився слух.

Своєчасне звернення до фахівця дозволить виявити наявну проблему і поліпшити самопочуття дитини.

Крім цього, в нашій клініці ви можете скористатися послугами дитячого кардіолога, інфекціоніста та інших фахівців.

Дитячі фахівці в Харкові

Консультація грамотних дитячих фахівців, якісне УЗД дітям, точна лабораторна діагностика – все це Ви отримаєте, який звернувся в лікувально-діагностичний центр «ЦМЕІ» на Салтівці. Ми гарантуємо Вам уважне і доброзичливе ставлення з боку наших фахівців, а також доступні ціни на наші послуги. Будемо раді Вам допомогти!

Вам будет также интересно

Leave a Comment