Консультация эндокринологаСтатті 

Консультація ендокринолога в Харкові. Чому варто звернутися до фахівця восени?

Мабуть, багато прекрасно знають про те, що за всі обмінні процеси в організмі відповідають гормони, які виділяються залозами внутрішньої секреції. У свою чергу за вироблення гормонів, зростання людина, обмінні процеси і не тільки «несе відповідальність» ендокринна система. Відповідно, як ви розумієте, збій в її роботі загрожує появою досить серйозних проблем. Сьогодні пропонуємо вам поговорити про те, що сприяє появі проблем з щитовидною залозою, чим вони характеризуються, а також до якого фахівця варто звернутися для якісно лікування.

Хто такий лікар-ендокринолог. Чим він займається?

Ендокринолог – це фахівець, який займається виявленням, лікуванням, а також профілактикою патологій ендокринної системи. Якщо ми говоримо про те, в чому безпосередньо полягає робота даного лікаря, то в першу чергу це визначення найбільш оптимальних рішень, що стосуються гормональної регуляції в організмі в кожному конкретному випадку, а також підбір заходів щодо усунення будь-яких порушень, пов’язаних з даною функцією.

Причини появи проблем з щитовидною залозою

На сьогоднішній день існує величезна кількість несприятливих факторів, які залишають свій слід на діяльності ендокринної системи – перевтома, стреси, зміни в навколишньому середовищі, шкідливі звички. Погодьтеся, що будь-яке захворювання завжди краще попередити, ніж згодом його лікувати. Тому лікар-ендокринолог нашої клініки рекомендує регулярно проходити необхідні дослідження з метою профілактики. Про які заходи йдеться? Поговоримо про це трохи пізніше.

Симптоми, при яких необхідна консультація ендокринолога

В даний час досить багато людей страждає від захворювань щитовидної залози, проте навіть не підозрюють про це. Згідно зі статистикою жертвами ендокринних проблем є переважно представниці прекрасної статі. Пропонуємо вам більш детально зупинитися на проявах подібних проблем, для того, щоб своєчасно звернутися за консультацією до профільного фахівця:

  • збільшення щитовидної залози;
  • нерегулярний менструальний цикл;
  • зміни ваги;
  • часті простудні захворювання (зниження імунітету);
  • проблеми зі шкірою, волоссям, нігтями;
  • часта зміна настрою;
  • швидка стомлюваність;
  • сонливість.
  • Важливо! При виявленні подібних симптомів рекомендуємо вам звернутися за консультацією до ендокринолога. Крім того, відвідати фахівця варто і тим, хто знає про наявність проблеми з щитовидною залозою, а також жінкам, які планують вагітність. Нагадуємо Вам, що своєчасне виявлення проблеми – запорука її швидкого та ефективного вирішення.

УЗД щитовидної залози в Харкові

При підозрі наявності ендокринних проблем УЗД щитовидної залози є одним з основних найбільш інформативних діагностичних заходів. Дана процедура дає можливість достовірно оцінити розміри, структуру органу, а також її судинну і лімфатичну мережу. Крім того, подібне дослідження дозволяє на ранніх стадіях виявити найдрібніші новоутворення, вузли, кісти.  Якщо ми говоримо про нормальні розміри щитовидки, то вони є наступними: для чоловіків – до 25 см3, для жінок – до 18 см3.

Консультація ендокринолога в лікувально-діагностичному центрі ЦМЕІ

Спеціаліст нашого медичного центру допоможе вам своєчасно виявити порушення в роботі ендокринної системи і вчасно вжити заходів щодо їх усунення. Для того щоб підібрати ефективний і відповідний саме Вам вид лікування фахівець призначить вам проведення діагностики: УЗД щитовидної залози, про який ми говорили раніше, а також здачу відповідних аналізів (гормональна панель). При необхідності може бути призначено проведення УЗД надниркових залоз, УЗД органів малого таза. Нагадуємо, що виконати подібні дослідження з комфортом і за доступною ціною ви можете в стінах нашої клініки.

Для того щоб записатися на консультацію до ендокринолога в лікувально-діагностичний центр «ЦМЕІ» досить зателефонувати за телефонами: +380 (572) 65-18-75; +380 (57) 703-62-24; +38 (073) 036 60 56. Наші адміністратори допоможуть підібрати зручний для Вас час прийому. Будемо раді Вам допомогти!

Вам будет также интересно

Leave a Comment