Статті 

Консультація гінеколога перед літньою відпусткою. Для чого вона необхідна?

Красива шкіра, ідеальні контури фігури, підтягнуте тіло – все це, звичайно ж, важливо для кожної жінки. Але ще важливіше її жіноче здоров’я. Адже саме від нього в більшій мірі залежить самопочуття і настрій жінки. У зв’язку з цим напередодні літньої відпустки хочемо сьогодні звернути Вашу увагу на основні правила, пов’язані з інтимними жіночими питаннями, для того, щоб літо принесло Вам тільки яскраві спогади і емоції.

Літні гінекологічні проблеми. Чому вони з’являються?

З настанням літа всі ми намагаємося вибратися хоча б на кілька днів ближче до моря або в ліс для того, щоб відволіктися від щоденної суєти великого міста, набратися сил і, звичайно ж, зміцнити свій імунітет перед дощовою осінню і морозною зимою. Однак по завершенню відпустки ми можемо зіткнутися з деякими неприємними для кожної жінки моментами. Так, до основних літніх жіночих проблем гінекологи відносять: молочницю, зростання міоми матки, мастопатію і захворювання, що передаються статевим шляхом (ЗПСШ). Далі пропонуємо більш детально зупинитися на даних недугах, їх причини і рекомендацій, які дозволять їх уникнути.

Причини гінекологічних проблем або що може пошкодити жіночому здоров’ю в літній період?

  • зміна клімату;
  • зміна способу життя і харчування;
  • перельоти або переїзди;
  • зайва сонячна радіація;
  • висока температура повітря;
  • холодна вода у водоймах та ін.

Важливо! Все це позначається на жіночому здоров’ї! У зв’язку з цим настійно рекомендуємо Вам за деякий час до відпустки (3-4 тижні) відправитися на прийом до гінеколога, щоб оцінити можливості власного організму перед майбутніми змінами.

Літня жіноча проблема №1

До даної категорії відносяться представниці прекрасної половини, які знають про наявність такої гінекологічної проблеми, як міома матки. У статті “міома матки-докладний посібник для жінки” ми вже детально зупинялися на даному захворюванні. Однак сьогодні хочемо звернути Вашу увагу на те, що різка зміна клімату, теплові процедури, активні сонячні промені не є рекомендованими для Вас. Чому? Важливо відзначити, що вплив даних факторів сприяє появі гормональних порушень, збільшення самої пухлини і т. д.

Літні рекомендації: намагайтеся уникати жаркого сонця і не лежіть на гарячому піску довгий час. Рекомендується прибувати на пляжі з 8 до 11 і з 16 до 18 годин, коли сонячні промені менш активні.

Літня жіноча проблема №2

Молочниця або кандидоз є найбільш поширеною гінекологічною проблемою. У літній період провокуючими факторами є переохолодження в наслідок купання в прохолодних водоймах, посиденьок на прохолодних каменях або лавках. Крім того, наш організм досить важко реагує на температурний стрибок або зміну клімату. В результаті він дає збій у вигляді зміни мікрофлори піхви.

Літні рекомендації: після купання не залишайтеся на довгий період в мокрому купальнику, так як вологий одяг є причиною розвитку грибка, що викликає молочницю. Також намагайтеся носити бавовняну нижню білизну (синтетика провокує роздратування). Крім того, стежте за своїм харчуванням, пам’ятайте, що надмірна кількість солодкої їжі створює сприятливі умови для поширення інфекції.

Літня жіноча проблема №3

Деякі представниці прекрасної половини прагнуть отримати повноцінний загар, не пропускаючи при цьому ніяких частин тіла, тому і загоряють топлес. І це дуже небезпечно, так як можна познайомитися з такою проблемою, як мастопатія. Особливо небезпечно засмагати без верхньої частини купальника жінкам з наявністю ендокринних порушень.

Літні рекомендації: засмагати топлес не найкраща ідея, особливо якщо недавно ви перенесли операцію на молочних залозах або маєте проблеми зі щитовидною залозою. Здорові жінки це можуть собі дозволити, але не варто зловживати цим і краще вибирати для цього ранковий або вечірній час.

Літня проблема №4

Літня відпустка і без курортного роману? Це нонсенс. Адже шум прибою, атмосфера відпочинку і розслаблення – все сприяє цьому. І це прекрасно! Однак в такі моменти важливо не забувати про елементарні засоби запобігання (презервативи). Тільки так можна захистити себе і не допустити появи ЗПСШ (трихомоніаз, хламідіоз, сифіліс та ін.).

Літні рекомендації: під час статевого акту необхідно використовувати презервативи, особливо з малознайомим партнером.

Консультація гінеколога в Харкові! Дбаємо про своє жіноче здоров’я!

Перед поїздкою на відпочинок настійно рекомендуємо кожній жінці проконсультуватися у гінеколога, при необхідності зробити гінекологічне УЗД, УЗД щитовидної залози, молочних залоз, провести необхідну лабораторну діагностику. Тільки така комплексна діагностика дозволить переконатися в тому, що вашому жіночому здоров’ю нічого не загрожує, і причин для перенесення відпустки або зміни місцевості немає. Ну і, звичайно ж, не забувайте про рекомендації, зазначених вище. Приємного всім відпустки і яскравих емоцій!

Вам будет также интересно

Leave a Comment