Консультация маммолога и гинеколога. Не забываем заботиться о своем женском здоровье, ЦМЭИСтатті 

Консультація мамолога і гінеколога. Не забуваємо піклуватися про своє жіноче здоров’я!

Кожна жінка прекрасно знає про те, що необхідно регулярно приходити на профілактичний прийом до лікаря-гінеколога і після 30 років бажано відвідувати мамолога. Але чи кожна з нас дотримується не складне, але таке важливе правило? Давайте на чистоту-звичайно ж, ні. Тому сьогодні ми хочемо звернути Вашу увагу, що такі відвідування носять профілактичний характер, щоб попередити, а як багато хто з нас вважають навмисно знайти неіснуючу проблему, безпосередньо пов’язану з жіночим здоров’ям. Також поговоримо про те, що ж необхідно робити, щоб не допустити їх появи.

Коли необхідна консультація мамолога?

Профілактично, після 30 років мамолога потрібно відвідувати 1 раз в шість місяців, деякі рекомендують 1 раз на рік, в залежності від стану здоров’я. Не забувай про проведення УЗД молочних залоз (УЗД грудей), це досить інформативний метод, а разом з доплером або еластографією дуже точний, безпечний і швидкий метод діагностики. 10 хвилин – і ви всі знаєте про стан свого здоров’я.

Що стосується підготовки до проведення даної процедури, то тут існують певні правила. Так, проводити УЗД грудних залоз рекомендується на самому початку циклу-з 4 по 14 дні від першого дня менструації. Якщо ми говоримо про вагітних, годуючих жінок, а також жінок в менопаузальному періоді, то здійснювати дану процедуру можна в будь-який день.

Хвороби грудей. Якщо в анамнезі є мастопатія, то щоб уникнути розвитку захворювання регулярно відвідуйте доктора. Не гребуйте і не відмовляйтеся від відвідування лікаря мамолога, якщо у вас з’явилися симптоми лактоза або маститу під час грудного вигодовування дитини. Своєчасна допомога запобіжить більш серйозні наслідки.

Негайно зверніться до мамолога, якщо помітили такі симптоми:

 • Хворобливі відчуття в області грудей;
 • Наявність ущільнень вузликів в області молочних залоз і пахв;
 • Почервоніння шкіри молочних залоз;
 • Присутність виділень із сосків;
 • Зміна розміру молочних залоз
 • Зміна зовнішнього вигляду сосків, тріщини і т. д.

Крім того, звернутися до мамолога рекомендується в тому випадку, якщо сталася травма молочної залози, при гормональному збої, тривалому стресі, запізнілій менопаузі і т. д.

Коли варто звернутися до лікаря-гінеколога?

Також 1 раз на шість місяців. Традиційний огляд і УЗД дають повну картину про стан здоров’я. Однак, якщо відчувається нездужання, або з’явилася 100%-ва проблема – негайно зверніться за професійною допомогою, щоб не посилювати захворювання.

Якщо ми говоримо про симптоми, які є приводом для звернення до лікаря, то вони наступні:

 • Біль в нижній частині живота;
 • Порушення менструального циклу;
 • Виділення зі статевих органів;
 • Кровотеча;
 • Печіння, свербіж в області статевих органів;
 • Дискомфорт або біль під час статевого акту та ін.

Важливо! Рекомендується здійснювати візити до даних фахівців з метою профілактики кожні пів року. Це дозволить зберегти жіноче здоров’я!

Далі пропонуємо поговорити про процедури, які дозволять своєчасно виявити наявні порушення в жіночому здоров’ї.

УЗД матки і придатків – обов’язкова процедура для збереження жіночого здоров’я

В першу чергу слід зазначити, що проведення УЗД необхідно для оцінки стану піхви, шийки матки і самої матки, і її придатків. Дослідження призначається в діагностичних цілях, для оцінки ефективності призначеної терапії, як контроль післяопераційного лікування, так і з метою профілактики абсолютно здоровій жінці. Важливо відзначити, що завдяки УЗД з доплерографією вдається діагностувати захворювання внутрішніх статевих органів жінки на самій ранній стадії. Крім того, подібна діагностика дає можливість поставити правильний діагноз, адже симптоми багатьох гінекологічних проблем схожі між собою.

Лабораторна діагностика для жінок в Харкові

Досить часто для постановки вірного діагнозу і призначення відповідного лікування вирішальну роль відіграє саме проведення лабораторних досліджень. Так, в лабораторії лікувально-діагностичного центру ЦМЕІ ви можете здати всі необхідні аналізи (клінічні аналізи, біохімічний аналіз крові, Гормональна панель, аналізи на ВПЛ, аналіз методом ПЛР для виявлення інфекції та ін.) за доступною ціною і отримати достовірні результати. Також нагадуємо Вам про комплексні пропозиції спеціально для жінок, які дозволять зберегти Ваш час і грошові кошти.

Консультація мамолога і гінеколога в ЦМЕІ (Харків)

Шановні пацієнтки! Нагадуємо Вам, що в нашій клініці ви можете отримати консультацію грамотних фахівців, а також пройти всі вище описані методи обстеження за доступною ціною і в зручний для Вас час. Для цього достатньо попередньо записатися за телефонами: +380 (572) 65-18-75; +380 (57) 703-62-24; +38 (073) 036-60-56. Будемо раді Вам допомогти!

Вам будет также интересно

Leave a Comment