<
Консультация проктолога, ЦМЭИСтатті 

Консультація проктолога в лікувально-діагностичному центрі ЦМЕІ. Якісна діагностика та ефективне лікування інтимних проблем.

Багато з нас чули про існування такого фахівця, як проктолог, проте намагаються обходити його стороною і звертаються до нього тільки в разі гострої необхідності. Однак слід зазначити, що від проктологічних проблем ніхто з нас не застрахований. Тому сьогодні ми хочемо поговорити з Вами про дані досить інтимних і делікатних проблемах.

Проктолог. Хто це? Чим займається?

Проктолог – це лікар, який спеціалізується на діагностиці та лікуванні захворювань, пов’язаних з прямою і ободячной кишкою, а також з анусом. Звертаємо Вашу увагу на те, що вирішити наявні проблеми може тільки фахівець. Самостійне лікування проктологічних захворювань неприпустимо, так як досить велика ймовірність розвитку ускладнень і переходу хвороби на наступну, більш серйозну стадію.

Коли необхідно звернутися до проктолога? Основні симптоми.

  • регулярна діарея, запори;
  • почервоніння, свербіж, набряк області близько заднього проходу;
  • наявність болю в області заднього проходу (при тривалому сидінні або ходьбі);
  • наявність дискомфортних відчуттів під час дефекації або після неї;
  • поява крові в калі, або її слід на туалетному папері;
  • присутність відчуття наявності в задньому проході стороннього тіла;
  • вихід гемороїдального вузла назовні після дефекації.

Важливо! Багато пацієнтів відчувають почуття сорому через те, що проктолог займається захворюваннями досить інтимної зони, тому звертаються до нього в разі крайньої необхідності. Однак слід розуміти, що при відсутності явних ознак захворювання також рекомендується здійснювати профілактичні візити до даного фахівця, так як на ранній стадії захворювання немає яскраво вираженої симптоматики і діагностувати їх наявність самостійно досить проблематично.

Лікування яких захворювань здійснює проктолог?

Як ми вже говорили, Проктологія є розділом медицини, який займається різними захворюваннями ректальної області. Так, найбільш поширеним захворюванням, лікування якого здійснює лікар-проктолог є геморой.  Крім цього доктор виконує лікування вроджених вад розвитку прямої кишки і ануса, доброякісних утворень і травматичних уражень анальної зони і товстого кишечника. До того ж фахівець усуває патологічні процеси поблизу анального отвору (куприкові ходи, кондиломи).

Лікування геморою в Харкові

Як ми вже відзначали, геморой є досить актуальною проблемою в наш час. Так, досить часто дане захворювання величають хворобою століття, що пов’язано з сидячим і малорухливим способом життя, неправильним харчуванням, частими стресовими ситуаціями, надмірним вживанням алкоголю і т.д. також слід зазначити, що проблема характерна для вагітних і жінок після пологів.

Геморой являє собою запалення вен прямої кишки, що стає причиною скрутної і болючою дефекації, появи тріщин анального отвору, кровотечі та ін лікарі-проктологи виділяють два типи геморою – внутрішній і зовнішній.

Що стосується лікування, то в разі зовнішнього геморою переважно призначається медикаментозна терапія (протизапальні мазі, свічки та ін.), а для внутрішнього – оперативне втручання (видалення гемороїдальних вузлів). Також як правило, в обох випадках призначається певна дієта, як правило, овочева.

Консультація проктолога в лікувально-діагностичному центрі ЦМЕІ

Під час консультації лікар-проктолог медичного центру «ЦМЕІ» на Академіка Павлова в першу чергу проведе опитування щодо ваших скарг і виконає збір анамнезу. Потім проведе пальцеве ректальне дослідження, при необхідності призначить додаткові інструментальні та лабораторні методи діагностики: ректоскопія, аналіз калу та ін.

Важливо! Перед тим, як відправитися на консультацію до фахівця, необхідно здійснити певну підготовку, а саме не менше ніж за 1-2 години до прийому виконати клізми. У тому випадку, якщо ви не маєте необхідного часу і не можете виконати дану процедуру заздалегідь, то ви можете зробити її у нас в клініці.

Шановні пацієнти!  У тому випадку, якщо ви помітили у себе характерні симптоми захворювання, рекомендуємо, як можна швидше звернутися до фахівця для проведення діагностики та призначення ефективного лікування. Пам’ятайте, що відкладаючи візит до лікаря-проктолога, ви тільки погіршуєте ситуацію. Будемо раді Вам допомогти!

Вам будет также интересно

Комментарии: