<
Консультация уролога, ЦМЭИСтатті 

Консультація уролога Харкова в комплексі з якісною діагностикою для лікування захворювань сечостатевої сфери

На жаль не всі пацієнти, які знають про наявність у себе проблем з сечостатевої сферою, звертаються до фахівця, а саме лікаря-уролога, причиною цього, як правило, служить їх сором. Але важливо розуміти, що з часом неприємні прояви захворювання, які є на даний момент, тільки погіршаться, а захворювання буде прогресувати. В результаті знадобиться набагато більше часу, сил і грошових коштів для повного лікування. Тому сьогодні хочемо звернути Вашу увагу на характерні прояви урологічних проблем, а також діагностику і лікування подібних захворювань.

Що входить до компетенції лікаря-уролога лікувально-діагностичного центру «ЦМЕІ»?

За консультацією до лікаря-уролога нашого медичного центру звертаються, як жінки, так і чоловіки. Основною причиною подібного звернення є інфекційні захворювання, запальні процеси і функціональні розлади в роботі нирок і сечового міхура. Тепер пропонуємо зупинитися на основних напрямках діяльності нашого фахівця:

  • Андрологія – займається лікуванням проблем сечостатевої сфери у сильної половини населення. Так, наш уролог здійснює успішне лікування таких захворювань, як простатит, аденома (гіперплазія) передміхурової залози, запальні хвороби сечостатевих органів, еректильна дисфункція та ін.
  • Урогінекологія – займається діагностикою та лікуванням запальних процесів сечостатевої системи у жінок.

Далі пропонуємо більш детально зупинитися на проблемах, характерних для чоловіків, їх проявах, діагностиці та лікуванні.

Коли необхідно звернутися за консультацією до уролога?

Сидячий спосіб життя, часті стреси, незадовільна екологічна обстановка – основні причини появи урологічних захворювань. З цієї причини кожному чоловікові після 30-35 років рекомендується регулярно приходити на прийом до уролога з метою профілактики. Крім цього звернутися до фахівця незалежно від віку слід при наступних симптомах:

  • Почастішання і хворобливе сечовипускання;
  • Відчуття свербіння або печіння в області статевих органів;
  • Виділення з уретри (слизового, гнійного або кров’янистого характеру);
  • Дискомфорт під час статевого акту;
  • Біль в нижній частині живота і попереку;
  • Порушення ерекції і т. д.

Важливо! Ми прекрасно розуміємо, що не всі чоловіки відправляться до лікаря при наявності подібних інтимних проблем. Однак хочемо нагадати Вам про те, що відмова від консультації уролога загрожує для Вас проблемами, пов’язаними з чоловічим здоров’ям.

Діагностика урологічних проблем в Харкові

Для підбору відповідного, адекватного і результативного лікування необхідне проведення якісної діагностики. Так, в першу чергу наш уролог уважно вислухає ваші скарги, зробить збір анамнезу. Після чого виконає огляд.

Крім того, для постановки правильного діагнозу зазвичай призначаються і додаткові діагностичні процедури, такі як УЗД черевної порожнини і органів малого таза, УЗД передміхурової залози, а також лабораторні дослідження (клінічний аналіз крові і сечі, біохімічний аналіз крові, мазок з уретри та ін.).

Лікування простатиту та інших урологічних захворювань в ЦМЕІ

Шановні пацієнти! Хочемо звернути Вашу увагу на те, що сучасна урологія просунулася на стільки, що дозволяє виробляти успішне лікування величезної кількості захворювань сечостатевої системи. Однак, не дивлячись на це багато пацієнтів, як правило, чоловіки все відкладають візит до уролога до останнього.

При цьому важливо розуміти, що лікування в урології, як і в будь-який інший галузі медицини на початковому етапі проходить набагато легше. Ми, звичайно ж, не хочемо вас лякати, але слід зазначити, що пізній візит до уролога може вже не допомогти вам повернути колишнє здоров’я.

Пам’ятайте, що своєчасна консультації уролога в комплексі з грамотною діагностикою та лікуванням – запорука збереження Вашого здоров’я на довгі роки. Крім того, не забувайте, що будь-яку хворобу простіше попередити, ніж вилікувати, тому звернення до фахівця з метою профілактики має стати для Вас звичною справою. Будемо раді Вам допомогти!

Вам будет также интересно

Комментарии: