<
Консультация урологаСтатті 

Консультація уролога. Кому і коли вона необхідна?

Консультація уролога – запорука здоров’я сечостатевої системи кожного хлопчика, юнака і чоловіка. Однак багато хто соромиться звертатися до даного фахівця, тому або займаються самолікуванням, або шукають інші способи отримати консультацію, наприклад, через Інтернет або по телефону. Але! Ефекту, як ви розумієте, від подібного підходу до свого здоров’я немає. Тому при появі перших симптомів урологічних порушень необхідна консультація кваліфікованого фахівця. Отже, коли і кому потрібна консультація уролога? Розбираємося в цьому питанні сьогодні.

Чим займається уролог?

Уролог – фахівець, який здійснює діагностику, терапію і профілактику захворювань сечовидільної системи. Уролог спеціалізується на різних патологіях урогенітального тракту у чоловіків, а також він займається лікуванням захворювань, пов’язаних з порушенням сечостатевої системи у дітей (дитячий уролог) і жінок.

Багато урологічні проблеми протікають безсимптомно. Тому рекомендується здійснювати візит до уролога з метою профілактики не менше 1 разу на рік (чоловікам після 40 – 2 рази на рік). При появі ряду патологічних порушень (виділення зі статевих органів, порушення сечовипускання, зміни в сечі та ін.) необхідна невідкладна допомога фахівця.

Далі пропонуємо більш детально зупинитися на симптомах, при яких необхідна консультація лікаря-уролога.

Коли необхідно звернутися до уролога? Основні симптоми

 • Порушення сечовипускання – часті позиви в туалет, процес сечовипускання супроводжується болем, палінням і т. д.
 • Зміни в сечі – наявність різкого запаху сечі, з присутністю в ній крові, гною, слизу та інших домішок. При цьому може бути змінений колір сечі (в нормі вона повинна бути світло-жовтого кольору).
  Поява уретральних або вагінальних виділень – можуть мати кров’янистий, гнійний або слизовий характер.
 • Болі в поперековому відділі, промежини, нижньої частини живота.
 • Дискомфорт в області статевих органів-свербіж, печіння, почервоніння, поява висипу.
 • Сексуальні розлади – присутні хворобливі відчуття під час статевого контакту, є наліт на голівці і крайньої плоті пеніса, змінений колір і запах сперми, зниження ерекції і проблеми з сім’явипорскуванням.

Поява будь-якого з названих вище симптомів є невідкладним приводом для консультації у лікаря-уролога.

Лікування яких захворювань проводить уролог МЦ ЦМЕІ?

 • Запальні ураження нирок, сечового міхура, сечоводів, уретри, зовнішніх статевих органів у чоловіків (статевого члена, органів мошонки), передміхурової залози;
 • Дегенеративні патології (нефросклероз, синдром гіпоактивного сечового міхура);
 • Сечокам’яна хвороба, нефролітіаз;
 • Злоякісні, доброякісні пухлинні новоутворення сечовидільної системи (рак, аденома);
 • Функціональні розлади статевої сфери (ослаблення лібідо, погіршення ерекції, передчасна еякуляція) та ін.

Консультація уролога в Харкові

У лікувально-діагностичному центрі ЦМЕІ на Салтівці ви можете отримати консультацію грамотного і досвідченого лікаря-уролога. Під час консультації фахівець вислухає ваші скарги, проведе огляд, а також призначить додаткові діагностичні заходи, серед яких можуть бути:

На підставі результатів діагностики фахівець нашої клініки поставить остаточний діагноз і підбере індивідуально для Вас оптимальну схему лікування. Бережіть своє здоров’я і своєчасно звертайтеся за медичною допомогою. Будемо раді Вам допомогти!

Вам будет также интересно

Комментарии:


Позвоните нам