Лабораторная диагностика новообразований мужских органов репродукцииСтатті 

Лабораторна діагностика новоутворень чоловічих органів репродукції

Згідно зі статистичними даними, така проблема, як рак простати, є однією з найбільш поширених онкологічних проблем серед чоловіків і зустрічається у кожного десятого представника сильної половини старше 50 років. Сьогодні хочемо звернути Вашу увагу на важливі моменти, які дозволять достовірно діагностувати вищевказану проблему і ефективно її усунути.

Група ризику або кому варто звернутися за консультацією до онколога?

  • чоловікам похилого віку;
  • представникам чоловічої статі, родичі яких стикалися з раком простати;
  • особам, які мають прогресуючу аденому простати.

Крім того, до групи ризику відносяться чоловіки, які проживають в місцевості з поганою екологічною обстановкою, працюють з кадмієм, наприклад, на зварювальних і друкарських роботах, а також підприємствах з виробництва гуми. Також варто бути обережними людям, які не стежать за своїм харчуванням і ведуть нездоровий спосіб життя.

Комплексне обстеження чоловіків на онкологію

Лабораторне дослідження на онкомаркери має на увазі виявлення концентрації ПСА (простатичного специфічного антигену) загального і вільного в сироватці крові. На сьогоднішній день це найбільш точний аналіз, який несе в собі важливу інформацію про здоров’я чоловіка. Такий аналіз дозволяє діагностувати аденому передміхурової залози і рак простати, а також визначати результативність призначеного лікування і діагностувати рецидив.

Підготовка до дослідження на онкомаркер простати. Що потрібно знати чоловікам?

  • за тиждень до проведення аналізу слід відмовитися від статевого життя;
  • протягом тижня до аналізу варто не виконувати різноманітні маніпуляції на прямій кишці (масаж простати, клізми та ін.);
  • у тому випадку, якщо вам проводилася катетеризація сечового міхура або цистоскопія, здійснювати дослідження на онкомаркери рекомендується через 2 тижні;
  • у тому випадку, якщо ви приймаєте будь-які медикаменти або у Вас присутні запальні захворювання, необхідно довести до відома лікаря.

Аналіз на онкомаркери для чоловіків в Харкові. Де зробити якісно і за доступною ціною?

Нагадуємо Вам, що в лабораторії «ЦМЕІ» ви можете здати різні аналізи онкологічної панелі якісно, точно і за доступною ціною, а результат буде готовий в призначений термін. Крім того, в нашій клініці ви можете скористатися комплексною пропозицією, призначеною для чоловіків. Так, ви зможете заощадити власний час і гроші. Консультація за телефонами +38 (0572) 65-20-14; +38 (063) 588-84-98. Будемо раді допомогти!

Вам будет также интересно

Leave a Comment