Статті 

Лабораторний скринінг при вагітності в ЦМЕІ

Лабораторный скрининг при беременности в «ЦМЭИ»
Лабораторний скринінг при вагітності в ЦМЕІ

Вагітність – це найпрекрасніша і незабутня пора в житті кожної дівчини. У цей період і майбутня матуся, і малюк знаходяться під пильним наглядом фахівців для того, щоб дитина з’явилася на світ здоровою і міцною. Для цього необхідно регулярно здавати аналізи і своєчасно проходити дослідження. У зв’язку з цим лабораторно-діагностичний центр «ЦМЕІ» запрошує вагітних дівчат на лабораторний скринінг.

Ми маємо власну лабораторію, оснащену сучасним обладнанням і високоякісними сироватками. Тому ви можете бути впевнені в якості отриманих лабораторних досліджень. Досвідчені і уважні співробітники проведуть швидко і безболісно всі необхідні маніпуляції.
Існує ряд аналізів, які необхідно неодноразово здавати майбутній мамі під час всього періоду вагітності. Це дозволить в динаміці стежити за її станом і станом плода. Тому пропонуємо вам детально розібратися в тому, які саме аналізи необхідно здавати і для чого. Спочатку, при постановці на облік, необхідно здати ряд аналізів (загальний аналіз крові і сечі, бактеріальний посів сечі, визначення групи крові і резус-фактора і т.д.).

При наступних візитах до лікаря вам регулярно необхідно буде здавати загальний аналіз крові і сечі, а також інші аналізи в залежності від терміну вагітності і показань лікаря. Перші два триместри відвідувати лікаря необхідно буде мінімум раз на місяць, а до кінця терміну вагітності ходити на прийом потрібно буде раз на тиждень.

Важливим і інформативним лабораторним дослідженням є біохімічний аналіз крові, який дозволить дати оцінку роботі багатьох внутрішніх органів (печінка, нирки, підшлункова залоза). До того ж під час вагітності в жіночому організмі відбуваються якісь зміни, що може привести до нестачі певних мікроелементів. Такий аналіз якраз покаже яких елементів бракує.

В рамках лабораторного скринінгу вагітній дівчині необхідно здати аналіз на TORCH-інфекції, який рекомендується робити на ранніх термінах вагітності. Для цього кров беруть з вени на наявність антитіл Ig G і Ig M до герпес-вірусу, цитомегаловірусу, токсоплазмозу, вірусу краснухи. Результати такого аналізу зазвичай готові через 7 днів.

У лабораторно-діагностичному центрі ЦМЕІ ви маєте можливість скористатися пакетною пропозицією і здати всі необхідні аналізи під час вагітності в комплексі. Це дозволить значно заощадити кошти, час, сили і нерви.

Перевага здачі аналізів в ЦМЕІ:

  • наявність сучасного обладнання;
  • мінімальні терміни проведення дослідження;
  • гарантовано безпомилковий результат;
  • безпосередній контакт між лікарем і лабораторією;
  • електронна пересилка результатів дослідження;
  • виключення втрати даних;
  • конфіденційність.

Таким чином, майбутній мамі необхідно ретельно стежити за станом свого здоров’я, за своїм харчуванням, способом життя, а також не забувати проходити регулярне лабораторне дослідження. Тоді Ваш малюк з’явиться на світ абсолютно здоровим, і стан матусі буде також прекрасним.

Вам будет также интересно

Leave a Comment