Лечение облысения (алопеции). Метод плазмолифтингаСтатті 

Лікування облисіння (алопеції). Метод плазмоліфтінга

Розставання з волоссям завжди супроводжується стресом, як для жінок, так для чоловіків. З екранів телевізорів і просторів Інтернету ми часто чуємо про різні б’юті-засоби (шампуні, спреї, лосьйони, ін’єкції та ін.), які допоможуть повернути колишню густоту, блиск і довжину волосся. Але в більшості випадків, на ділі, вони не доводять свою ефективність. Саме тому, в першу чергу, необхідно виявити справжню причину випадіння волосся і усунути її. Отже, лікування облисіння методом плазмоліфтінга.

Причини алопеції у жінок і чоловіків

Виділяють фізіологічні і патологічні причини алопеції. Поява першої групи, як правило, обумовлено сезонністю, вагітністю та пологами у жінок.

Що стосується патологічних причин, то до них відносять різні гормональні та інфекційні захворювання, ендокринні порушення, прийом певних лікарських препаратів, генетика, стреси, себорейна алопеція та ін.

Визначити справжню причину випадіння волосся може тільки кваліфікований фахівець після відповідного медичного обстеження.

Лікування облисіння в Харкові

Лікування облисіння має носити комплексний характер. Тому починати необхідно з детального обстеження пацієнта. Після цього складається індивідуальний план лікування.

Косметологія допомагає впоратися з подібною проблемою. Медичний центр ЦМЕІ для цього готовий запропонувати своїм пацієнтам PRP-терапію (плазмоліфтінг волосистої частини голови), а також ін’єкційну мезотерапію (мезококтейлі). Пробуджуються сплячі або резервні фолікули-волосся починає рости

Лікування проводить лікар-дерматовенеролог – Мошна Марія Іванівна: консультація пацієнтів з косметологічними проблемами (мезотерапія, плазмоліфтінг), Діагностика та лікування хвороб нігтів і волосся.

Швидкий тест на облисіння

Якщо 3 дні не мити волосся і потягнути пучок на маківці (біля скронь), то варто перевірити, скільки волосинок випало. Якщо більше 5 волосся – варто звернутися до фахівця.

Вам будет также интересно

Leave a Comment