Статті 

Літні проблеми зі шкірою. Які небезпеки підстерігають шкіру в спеку?

Кожен з нас без сумнівів з нетерпінням чекає настання спекотних літніх днів для того, щоб сповна насолодитися яскравим сонцем і теплою морською водою. Однак ось для нашої шкіри літній період є досить серйозним випробуванням. Чому? Які шкірні зміни повинні вас насторожити? Що робити в такій ситуації і як захистити шкіру влітку? Розберемося сьогодні.

Літні шкідники для нашої шкіри. Які вони?

Все те, що для нас є насолодою і приносить невимовне задоволення, для нашої шкіри є справжнісіньким стресом. Зокрема мова йде про сонячні промені і солоній морській воді. Крім того, не варто забувати і про пил, яка також залишає свій негативний слід на стані шкіри. Які дерматологічні проблеми можуть зіпсувати ваш відпустку і як цього не допустити? Детально про це поговоримо далі.

Шкірна алергія в літній період. Як проявляється? Чим характеризується?

Найбільш поширеним річним дерматологічним захворюванням є сонячна кропив’янка, яка характеризується появою алергічних плям. Причиною цього служить своєрідна реакція організму на ультрафіолетові промені. Варто відзначити той факт, що в приміщення почервоніння стають менш помітними або зовсім на шкірі від них не залишається і сліду.

Крім того, не варто забувати і про алергію на цвітіння різних трав, квітів і дерев, а також алергічні стани, причиною яких стають жалкі комахи такі, як бджоли, оси та ін. В легкій стадії вони характеризується появою невеликих шкірних висипань з досить сильним свербінням.

Вугрова хвороба або акне і літо. Які нюанси слід знати?

Багато з нас помилково припускають, що сонце є помічником в боротьбі з висипом вугрів, думають, що воно надає підсушують дію, тому і надмірно балують себе сонячними ванними. Однак насправді все рівно навпаки. Під дією сонячних променів проблема посилюється.

В першу чергу це пов’язано з підвищеною пітливістю, а коли шкіра потіє, вона стає більш вразливою, так як до неї «притягується» більше пилу і бруду. Крім цього варто враховувати і те, що в літній період відбувається посилення ультрафіолетового випромінювання, що призводить до ослаблення шкірного імунітету. В результаті різним бактеріям і мікроорганізмам набагато легше провокувати висипання.

Псоріаз. Які проблеми підстерігають в літній період?

З одного боку, сонце є нашим другом, завдяки якому організм збагачується таким необхідним для засвоєння кальцію і фтору вітаміном D, але з іншого боку воно є небезпечним і сильним подразником. Так, досить злегка перевищити допустиму “дозу”, і стан шкіри може моментально погіршитися. Саме таким чином і йде справа з такою проблемою, як псоріаз.

Варто відзначити, що прийняття сонячних ванн при прогресуючій формі захворювання може завдати серйозної шкоди вашому здоров’ю. Тому, якщо у Вас присутня подібна проблема, перед літнім відпочинком настійно рекомендуємо проконсультуватися з дерматологом, який визначить форму захворювання і дасть цінні рекомендації.

Дерматологічні проблеми та харчування

Мабуть, окремою групою слід виділити шкірні проблеми, які з’являються через порушення діяльності травної системи. Так, причиною появи алергічних дерматитів служить збій в роботі печінки і підшлункової залози. Це в свою чергу, як правило, викликає літні надмірності в харчуванні, наприклад, шашлики, ранні ягоди, фрукти і овочі з підвищеним вмістом нітратів. У підсумку на печінку накладається непосильне навантаження, в результаті чого вона не справляється зі своєю основною функцією – очисної.

Суха шкіра влітку. Що робити?

Дана проблема дуже поширена влітку. Можна сказати, що таке поєднання як сонце, солона вода і вітер є справжнім покаранням для нашої шкіри, на яке вона зовсім не заслуговує. Тому наш косметолог настійно рекомендує пам’ятати про необхідність використання захисних засобів для засмаги, а також якісне очищення і зволоження шкіри. Нагадуємо, що в нашій клініці ви можете скористатися професійним комплексом по догляду за шкірою обличчя і тіла.

Лікування дерматологічних проблем в Харкові

У тому випадку, якщо одна з вище наведених проблем знайома Вам, настійно рекомендуємо звернутися до фахівця. У нашій клініці ведуть прийом досвідчені і грамотні дерматолог і косметолог, які допоможуть ефективно впоратися з наявною проблемою. При необхідності Вам буде призначена лабораторна діагностика, пройти яку ви також можете в стінах нашого медичного закладу.

Записатися на прийом ви можете за телефонами: +38 (057) 703-62-24; +38 (073) 036-60-56; +38 (057) 265-18-75. Будемо раді Вам допомогти!

Вам будет также интересно

Leave a Comment