<
Мушки перед глазами. О чем говорят?Статті 

Мушки перед очима. Про що говорять?

Мушки перед очима … ви чули про таку проблему або може бути стикалися самі? Багато хто вважає, що вона актуальна лише для людей старшого віку. Але ні. На мишки, точки, ниточки, павутинки і т.д. перед очима скаржаться досить часто і молоде покоління. Чому з’являються мушки? Що це означає, Які заходи варто вжити?

Мушки перед очима. Чому вони з’являються?

Подібні зорові відчуття, як правило, з’являються через деструкції склоподібного тіла ока. Помутніння і плями в очах – перша ознака страждання організму, вони приносять дискомфорт, а з часом може з’явиться тяжкість в шиї, хрускіт і навіть запаморочення.

Одними з важливих причин виникнення даної проблеми є: ⠀ ⠀ ⠀

  • порушення венозного відтоку;
  • порушення припливу крові до голови;
  • погане харчування потиличної частини головного мозку; ⠀ ⠀ ⠀ ⠀ ⠀ ⠀ ⠀ ⠀ ⠀ ⠀ ⠀ ⠀
  • хронічне виснаження;
  • неправильне, тривале положення очей.

Мушкиперед очима. Про що говорять? Що робити?

Мушки можуть бути тимчасовим явищем і сигналізувати про перевтому. Крім того, вони можуть з’являтися під час підйому тягарів, при різкій зміні пози, при певних захворюваннях структур ока (судинної оболонки, сітківки) та ін. Важливо відзначити, що дана проблема може сигналізувати про проблеми і з іншими органами/системами, які впливають на функціонування зорового аналізатора.

Саме з цієї причини консультація не тільки одного офтальмолога (окуліста), а й терапевта, а іноді і інших фахівців (невролог, вертебролог, ендокринолог та ін.).

Для постановки вірного діагнозу і підбору адекватної та ефективної схеми лікування, яка підійде саме Вам, як правило, попередньо призначається діагностика, яка може в себе включати:

  • УЗД, доплер судин голови і шиї;
  • Аналізи (клінічний аналіз крові, Біохімія крові та ін.).

Окремо хотілося б відзначити, що для збереження Вашого здоров’я величезне значення має посильна фізична активність (зарядка вранці, піші прогулянки на свіжому повітрі, прогулянці на велосипеді тощо). Крім того, по можливості рекомендується мінімізувати час, проведений за ноутбуком/комп’ютером, телевізором. Адже саме втома очей досить часто є провокуючим фактором для появи плаваючих помутнінь. Будьте здорові!

Вам будет также интересно

Комментарии: