Консультация маммологаСтатті 

Чи потрібна мені консультація мамолога?

Кожній жінці після 25-30 років рекомендується регулярне відвідувати мамолога. Але! Далеко не кожна з нас дотримується таке не складне, але таке важливе правило. Саме тому сьогодні ми хочемо звернути Вашу увагу на те, що профілактичні прийоми дозволять попередити різні проблеми, пов’язані зі здоров’ям жіночих грудей.

В даний час хвороба молочних залоз значно «помолодшала». До групи ризику входять жінки старше 25 років, а не за 35-40, як це було раніше. Особливо це стосується жінок, які проживають у великих містах.

Причини проблем з молочними залозами у жінок

Незадовільна екологічна обстановка, значні психологічні та фізичні навантаження жінок, нестача йоду в організмі, куріння, генетична схильність, небажання проходити профілактичні огляди у гінеколога (“навіщо, якщо мене нічого не турбує?«), незначні, початкові зміни в молочних залозах, які поступово» запускають ” і ін. – все це призводить до розвитку серйозних мамологічних проблем.

Як цього не допустити? Які симптоми дозволять виявити недобре? Про це далі.

Коли необхідна консультація мамолога?

З метою профілактики приходити на прийом мамолога необхідно після 25-30 років кожні 6 місяців, в залежності від стану здоров’я. Крім того, рекомендуємо не забувати про проведення УЗД молочних залоз (УЗД грудей). Це інформативний метод діагностики, а разом з доплером або еластографією дуже точний, безпечний і швидкий. Іншими словами всего10-15 хвилин – і ви знаєте все про стан свого здоров’я.

Нагадуємо, що проводити УЗД грудних залоз рекомендується на самому початку циклу – з 4 по 14 дні від першого дня менструації. Вагітні, жінки, що годують, а також жінки в менопаузальному періоді можуть виконувати дану процедуру в будь-який день.

Негайно слід звернутися до мамолога, якщо ви помітили такі симптоми:

  • Хворобливі відчуття в грудях;
  • Наявність ущільнень вузликів в області молочних залоз і пахв;
  • Почервоніння шкіри молочних залоз;
  • Присутність виділень із сосків;
  • Зміна розміру молочних залоз
  • Зміна зовнішнього вигляду сосків, тріщини і т. д.

Крім того, звернутися до мамолога рекомендується в тому випадку, якщо сталася травма молочної залози, при гормональному збої, тривалому стресі, запізнілій менопаузі і т. д.

Консультація мамолога. Де знайти хорошого фахівця в Харкові?

У лікувально-діагностичному центрі ЦМЕІ на Салтівці веде прийом грамотний мамолог з багаторічним досвідом роботи. Наш фахівець проведе комплексне обстеження, яке включає в себе пальпацію, виконання необхідних діагностичних процедур, а також здачу відповідних аналізів. У разі виявлення будь-якої патології доктор індивідуально для Вас підбере ефективну схему лікування.

Пам’ятайте, що займаючись самолікуванням, ви можете запустити проблему, яку на початковому етапі досить просто і легко можна усунути. Тому краще звернутися до лікаря, який проведе обстеження і підбере адекватну терапію. Будемо раді допомогти!

Вам будет также интересно

Leave a Comment