<
Обследование ребенка в лечебно-диагностическом центре «ЦМЭИ»Статті 

Обстеження дитини в лікувально-діагностичному центрі ЦМЕІ

Для кожного з батьків дуже важливо благополуччя їхньої дитини. Тому, якщо наші діти скаржаться на не дуже хороше самопочуття, стають млявими або швидко втомлюються – це в значній мірі насторожує нас і є вагомим приводом для занепокоєння. Лікувально-діагностичний центр ЦМЕІ пропонує пройти якісне різнобічне обстеження маленького пацієнта: консультації дитячих вузькопрофільних фахівців, УЗД-дигностика, а також будь-які лабораторні дослідження.

Переваги обстеження дитини в лікувально-діагностичному центрі ЦМЕІ

 • Обстеження в одному місці: в стінах нашої клініки Ви можете отримати консультацію грамотних фахівців, а також пройти всі необхідні діагностичні обстеження;
 • Сучасне обладнання: гарантія отримання достовірних результатів дослідження;
 • Комфорт: запис на певний час, тобто Вам не доведеться сидіти в довгих чергах;
 • Не потрібно мати напрямок: батьки в будь-який момент можуть переконатися, що здоров’ю їх малюка нічого не загрожує;
 • Якісний сервіс за доступною ціною;
 • Проведення різних акцій і вигідних пропозицій.

Дитячі фахівці в ЦМЕІ

Ми готові запропонувати вам якісне повне всебічне обстеження дитини в комфортній і розташовує для нього обстановці.

Консультація педіатра в Харкові

Педіатр-це перший фахівець, до якого ми звертаємося при появі будь-яких підозрілих симптомів у дитини. Нежить, кашель, підвищення температури тіла, малюк скаржиться на біль в горлі, у нього відсутній апетит і ін. – все це симптоми, з якими приходять на прийом до лікаря-педіатра. Він оцінює загальний стан дитини, його фізичний і нервово-психологічний розвиток, проводить огляд. При виявленні розладів того чи іншого характеру дитячий лікар може рекомендувати проведення відповідних лабораторних досліджень і призначити актуальне лікування. У деяких випадках, при підозрі на наявність захворювань окремих органів або систем (хвороби серця, нирок, шлунково-кишкового тракту) можуть бути рекомендовані консультації вузькопрофільних фахівців з проходженням більш ретельного обстеження.

У клініці ЦМЕІ веде прийом досвідчений педіатр, який допоможе вам швидко і ефективно впоратися з недугою і вже незабаром Ваша дитина знову стане веселою і життєрадісною.

Консультація дитячого гастроентеролога В ЦМЕІ

Гастроентерологічні проблеми залишаються одними з лідерів, як серед дорослих, так і серед дітей. Тому якщо у Вашого малюка відсутній апетит, він погано набирає вагу, присутні болі в животі, нудота, відрижка – рекомендуємо звернутися до гастроентеролога. Нагадуємо, що в нашій клініці веде прийом дитячий фахівець вищої категорії Поліщук Жанна Володимирівна, яка зуміє на ранній стадії діагностувати проблему і підібрати підходящу терапію для маленького пацієнта.

Більш докладно про причини, симптоми, а також методи діагностики та лікування гастроентерологічних проблем у дітей ви можете дізнатися в статті «на прийомі у дитячого гастроентеролога. Коли і при яких проблемах варто звернутися до фахівця? Чим він може допомогти?».

Консультація дитячого кардіолога на Салтівці

Багато недуг в дитячому віці можуть протікати безсимптомно. Крім того, не варто забувати про те, що діти завжди залишаються дітьми і про деякі важливі прояви захворювання вони зовсім можуть промовчати. В першу чергу це стосується захворювань серцево-судинної системи. Коли необхідна консультація дитячого кардіолога?

 • наявність болю в області серця;
 • задишка;
 • погана переносимість звичайних фізичних навантажень;
 • швидка стомлюваність;
 • непритомність (особливо на тлі фізичного навантаження);
 • перенесені важкі інфекційні захворювання.

У медичному центрі ЦМЕІ біля станції метро Героїв праці веде прийом досвідчений дитячий лікар-кардіоревматолог Коновалова Наталія Вікторівна, яка протягом багатьох років допомагає маленьким пацієнтам побороти різні кардіологічні проблеми. Для постановки вірного діагнозу і підбору підходящої схеми лікування лікар в обов’язковому порядку призначає проведення діагностики: проведення ЕКГ, УЗД серця і лабораторних досліджень.

Консультація дитячого пульмонолога

Інфекційні захворювання верхніх дихальних шляхів-часте явище для дитини і в більшості випадків з їх лікуванням прекрасно впорається звичайний лікар-педіатр. Але коли мова йде про більш серйозні хвороби дихальної системи: хронічний бронхіт, пневмонія, бронхіальна астма – за допомогою варто звернутися до пульмонолога.

Якщо ми говоримо про пульмонологічні проблеми у маленьких пацієнтів, то в даному випадку вкрай важлива грамотна діагностика. У більшості випадків дитина не може точно описати те, що його турбує, тому батькам важливо звернути увагу на наступну симптоматику:

 • напади задухи і нестачі повітря;
 • затяжний сухий або вологий кашель, а також підвищена температура тіла;
 • болі в грудній клітці при вдиху / видиху;
 • важке дихання під час сну;
 • наявність задишки під час бігу і рухливих ігор та ін.

Для постановки правильного діагнозу в пульмонології важливий комплексний підхід. Лікар, крім загального огляду, також не обходиться без лабораторної діагностики. Досліджуваним матеріалом в даному випадку є мокрота. Крім того, в пульмонології чималу діагностичну цінність має спірографія. Це безболісна для дитини процедура, яка дозволяє оцінити ступінь функціональності органів бронхолегеневої системи.

У нашому медичному центрі веде прийом дитячий пульмонолог, лікар-педіатр вищої категорії, Усова Наталія В’ячеславівна, яка об’єктивно виконає оцінку стану здоров’я вашої дитини і підбере ефективну терапію.

Дитяче УЗД в Харкові

УЗ-дослідження є максимально інформативним методом діагностики, проведення якого абсолютно безболісно і безпечно для дитини. Наша клініка має в своєму розпорядженні сучасний кабінет ультразвукової діагностики, який оснащений обладнанням останнього покоління фірми Medison. Прийом ведуть висококваліфіковані фахівці, які знайдуть підхід до вашої дитини, проведуть УЗД і пояснять результати дослідження. Ми готові запропонувати Вам наступні види УЗ-діагностики для дітей:

 • органів черевної порожнини, нирок;
 • серця і судин;
 • головного мозку і судин з доплерографією;
 • суглобів.

Лабораторна діагностика для дітей в ЦМЕІ

Саме завдяки проведенню лабораторних досліджень в більшості випадків вдається уточнити діагноз, а також оцінити ефективність призначеного лікування. Здати аналізи ви можете, як в стінах нашого медичного центру на Академіка Павлова, так і в одному з 14 пунктів забору аналізів по місту.

Крім того, у нас ви можете скористатися комплексною пропозицією «Здорова дитина» (клінічний аналіз крові і сечі, кал на яйця гельмінтів, зішкріб на ентеробіоз). Даний пакет дуже зручний при проходженні медичної комісії при оформленні дитини в садок, школу або дитячий табір. Він дозволить вам заощадити не тільки час, але і грошові кошти.

Шановні батьки! Ще з малих років необхідно прищеплювати кожній дитині те, що здоров’я-це щастя! Адже коли людина здорова, у нього неодмінно все виходить. Пам’ятайте, що саме в дитинстві закладається «фундамент» здоров’я дитини. Тому турбота про здоров’я малюка повинна стати найважливішою для батьків, а фахівці медичного центру «ЦМЕІ» обов’язково вам в цьому допоможуть.

Вам будет также интересно

Комментарии:


Позвоните нам