Осень - пора обострения хронических заболеваний ЦМЭИСтатті 

Осінь – пора загострення хронічних захворювань

Осень - пора обострения хронических заболеваний ЦМЭИ

Осінь – це не тільки прекрасна пора року зі свіжим повітрям і золотим листям, але і пора загострення багатьох хронічних захворювань. Тому, якщо ви знаєте про наявність у себе таких проблем, то рекомендуємо вам своєчасно подбати про своє здоров’я і пройти комплексне обстеження в лабораторно-діагностичному центрі «ЦМЕІ».

Основні причини осіннього загострення є різкі перепади температури, зміна в ритмі життя після літа (особливо, якщо ви відвідували екзотичні країни). Так що в цей період наш організм вимагає особливої уваги і турботи.

Загострення хронічних захворювань може бути викликано переохолодженням (хвороби нирок), не дотриманням дієти (хвороби печінки, і шлунково-кишкового тракту) та іншими факторами. Для того щоб оцінити стан внутрішніх органів дуже часто призначають біохімічний аналіз крові. Також такий аналіз дасть можливість отримати інформацію про метаболізм і потреби організму в тих чи інших мікроелементах.

Перед лабораторним дослідженням рекомендується виконати кілька умов:

  • не приймати їжу за 8 годин до здачі аналізу;
  • за добу до дослідження виключити прийом алкоголю;
  • кров рекомендується здавати вранці, натщесерце (допускається вживання води);
  • рекомендується виключити з раціону жирну і важко перетравлюється їжу;
  • також рекомендується виключити підвищені фізичні та емоційні навантаження.

Дотримання таких простих правил дозволить отримати точний результат. Лабораторні дослідження, проведені в ЦМЕІ будуть виконані якісно і швидко. У міру готовності результату Вам буде доставлено смс оповіщення або ви можете отримати результат по електронній пошті. Для цього достатньо згадати про це при здачі аналізів. Не затягуйте і подбайте про своє здоров’я вже зараз!

Крім того в лабораторно-діагностичному центрі «ЦМЕІ» працює кабінет ультразвукової діагностики. Своєчасне проведення УЗД допоможе запобігти серйозному розвитку захворювання.

Вам будет также интересно

Leave a Comment