Осеннее обострение хронических заболеваний.Статті 

Осіннє загострення хронічних захворювань. Консультація фахівців та якісне обстеження в лікувально-діагностичному центрі ЦМЕІ

Як то кажуть, у природи немає поганої погоди, а тим більше поганої пори року. Адже кожна пора дарує нам свої незабутні емоції та враження: прогулянки в лісі, відпочинок на морі, катання на лижах і т.д. однак не завжди ці сюрпризи приємні. Так, не варто забувати про сезонні недугах і загостреннях різних хронічних захворювань. Саме про ці проблеми, а також можливі варіанти їх усунення і пропонуємо поговорити сьогодні.

Захворювання органів шлунково-кишкового тракту. Консультація гастроентеролога, УЗД, фіброгастроскопія, ph-тест

Вам знайомі такі симптоми, як голодні болі в лівому боці або в області шлунка, здуття живота, метеоризм, печія, нудота та ін.? Звертаємо Вашу увагу на те, що це основні ознаки таких гастроентерологічних проблем, як гастрит, виразкова хвороба шлунка і дванадцятипалої кишки, коліт, панкреатит. Крім того, що необхідно сказати «ні» смаженої, копченої, солоної, жирної їжі, яка стимулює виділення шлункового соку, а також слід звернутися до гастроентеролога.

У лікувально-діагностичному центрі ЦМЕІ веде прийом дитячий і дорослий гастроентеролог Поліщук Жанна Володимирівна, яка за результатами діагностики (УЗД, фіброгастроскопія і відефіброгастроскопія, ph-тест, лабораторна діагностика) призначить вид лікування, відповідний саме Вам, завдяки якому Вше стан покращиться і ви зможете вести звичний спосіб життя.

Консультація кардіолога в Харкові при загостренні серцевих проблем

Осінь залишає свій слід і на людях з кардіологічними проблемами. Так, осінні застуди, ГРВІ досить часто стають причинами загострення хронічних захворювань серця таких як гіпертонія, ішемічна хвороба, серцева недостатність та ін Важливо відзначити, що інфекції, на перший погляд не небезпечні для здоров’я людини, можуть стати пусковим механізмом для загострення хронічних захворювань.

Пам’ятайте, що своєчасний прийом у лікаря-кардіолога допоможе зберегти Ваше здоров’я. У медичному центрі ЦМЕІ ви можете отримати консультацію досвідченого кардіолога, а також виконати такі діагностичні заходи, як ЕКГ, УЗД серця і необхідну лабораторну діагностику. Крім того, нагадуємо, що в нашій клініці веде прийом і дитячий кардіолог, який здійснює лікування, як дітей дошкільного та шкільного віку, так і підлітків.

Консультація гінеколога, уролога і нефролога в «ЦМЕІ». Ми допоможемо вам зберегти здоров’я!

В осінній період багато жінок скаржаться на загострення хронічного циститу і деяких гінекологічних проблем. Основними ознаками даної проблеми є часте і хворобливе сечовипускання, болі внизу живота, а також сечовипускання невеликими порціями. Так, при виявленні подібних симптомів рекомендуємо звернутися Вам до відповідного фахівця. Що стосується діагностики, то Вам може бути призначено проведення УЗД матки і яєчників, кольпоскопії, УЗД нирок, а також лабораторна діагностика. Як правило, лікування полягає в прийомі протизапальних і антибактеріальних препаратів.

Загострення захворювань суглобів. Прийом веде травматолог.

Найбільш поширеними захворюваннями суглобів є артрит і артроз. Так до основних симптомів даних проблем в стадії загострення відносяться: гострий біль, хворобливі відчуття під час руху, набряклість і ін.Спеціаліст нашої клініки на підставі Ваших скарг і проведеної діагностики (рентген, ультразвукове дослідження, лабораторна діагностика та ін.) призначить терапію, яка дозволить вирішити наявну проблему.

Загострення захворювань шкіри. Прийом веде дерматолог.

Саме в осінній період збільшується ймовірність загострення різних хронічних захворювань шкіри (дерматит, екзема, псоріаз та ін.) Так, влітку дані проблеми могли навіть не давати знати про себе або протікати в легкій формі, що пов’язано з дією УФ-променів і солоної морської води. Однак зміна клімату, раціону харчування, може привести до загострення даних проблем. Тому при виявленні характерних симптомів (висип на тілі, почервоніння, свербіж і т.д.), рекомендуємо вам звернутися за консультацією до дерматолога. У нашій клініці веде прийом грамотний фахівець, який огляне Вас, призначить комплексну діагностику, і тільки після отримання результатів, підбере лікування, яке позбавить вас від симптомів неприємних захворювань.

Загальні рекомендації щодо способу життя в осінній період

  • Правильне харчування. Осінь – прекрасна пора для того, щоб збагатити свій організм необхідними вітамінами і мінералами, що містяться в свіжих фруктах і овочах. Пам’ятайте про це!
  • Емоційна рівновага. Не витрачайте свої сили і енергію на сварки, дратівливість і з’ясування відносин.
    Допомагайте своєму організму. Не забувайте про фізичну активність, режим дня, здоровий сон, чергування навантажень і відпочинку, одягайтеся по погоді, при необхідності приймайте вітамінні комплекси (за призначенням фахівця) і т. д.

У тому випадку, якщо ви знаєте про наявність у себе хронічних захворювань, не затягуйте, а при перших симптомах його прояви зверніться до фахівця. Будьте здорові!

Вам будет также интересно

Leave a Comment