Особенности лечения людей пожилого возраста ЦМЭИСтатті 

Особливості лікування людей похилого віку

У більшості з нас є родичі похилого віку (за 60 років і старше) і ми прекрасно знаємо, що в певний момент у них починаються проблеми зі здоров’ям. Не секрет, що в організмі людини відбуваються вікові зміни, які негативно впливають на загальне самопочуття. У більшості випадків у таких пацієнтів виникають кардіологічні, неврологічні, урологічні проблеми і проблеми з судинами кінцівок. Виявляються вони болями в області серця, перепадами артеріального тиску, тахікардією або брадикардією, запамороченням або головним болем, погіршенням зору, набряком обличчя і кінцівок, проблемами з сечовипусканням, болями в суглобах і інше. Якщо Ваш літній родич періодично відвідує терапевта або фахівця вузького профілю , то ви могли помітити або чути від нього про неефективність призначеного лікування. Давайте розберемося чому це відбувається і як зробити так, щоб продовжити життя дорогого вам людини, зробити її повноцінною?

Фахівці погоджуються: якщо правильно підійти до лікування, виробляти його з урахуванням геронтологічних змін в організмі – то можна дожити до глибокої старості і при цьому задовільно себе почувати. Геронтологія – це наука, яка займається хворобами, пов’язаними з віковими змінами, а також особливостями лікування і профілактики захворювань в літньому і старечому віці. І не секрет, що підбір медикаментозної терапії літнім людям має свої особливості і відмінності від призначень людям середнього віку: необхідно враховувати безліч протипоказань і побічних реакцій, зменшувати початкову дозування лікарського препарату, пам’ятати про комплексний підхід до лікування, і головне – обов’язково підбирати лікарські препарати з урахуванням супутніх захворювань. Лікуючий лікар повинен бути гранично уважним і мати відповідні знання, щоб лікувати пацієнтів з множинними захворюваннями різних органів і систем організму (в медицині це називається поліорганністю захворювань). Такі пацієнти потребують особливого індивідуального підходу.

У зв’язку з поліорганністю захворювань у більшості пацієнтів похилого та старечого віку, необхідністю застосування одночасно декількох лікарських засобів краще звернутися за допомогою до лікаря, що враховує принципи геронтологічних змін в організмі і його природного старіння. Інакше лікування одного захворювання може погіршити стан пацієнта в цілому або погіршити паралельно протікає захворювання. Таких фахівців дуже мало, але лабораторно-діагностичному центру «ЦМЕІ» пощастило мати в своєму штаті фахівця, який здійснює підтримку здоров’я пацієнтів з урахуванням всіх перерахованих вище факторів. Тому правильно підібране лікування і його своєчасне коригування, підбір відповідних препаратів і правильних дозувань, часу їх прийому дозволять значно поліпшити стан здоров’я пацієнтів 60-70 років і старше. А людина з хорошим самопочуттям завжди позитивний, активний і має позитивний настрій. Ми подбаємо про ваших близьких!

Вам будет также интересно

Leave a Comment