Планирование беременности. Для чего нужна консультация репродуктолога?Статті 

Планування вагітності. Для чого потрібна консультація репродуктолога?

Вагітність є серйозним випробуванням для організму жінки. Планування вагітності дає можливість створити найбільш сприятливі умови для виношування дитини і наступних пологів. У чому полягає планування вагітності? Для чого воно необхідне і які його переваги? Про це та багато іншого далі в статті.

Чи потрібно планувати вагітність?

Під час вагітності в організмі жінки відбуваються певні зміни, пов’язані зі зміною гормонального і фізичного стану.  Крім того, жіночий організм відчуває значні навантаження на всі життєво важливі органи: серце, нирки, печінку.

Крім цього, відчувають велику напругу нервова, імунна, а також ендокринна системи. Якраз з цих причин рекомендується підготуватися до вагітності, найкраще – за 2-3 місяці до передбачуваного зачаття.

Планування вагітності дозволяє уникнути ряду проблем зі здоров’ям і підвищує шанси на народження здорового малюка.

Планування вагітності. Які обстеження необхідні?

Ви прийняли рішення стати батьками? В першу чергу рекомендуємо вам записатися на консультацію до гінеколога, в ході якої фахівець поговорить з Вами, огляне і призначить необхідні обстеження, які дозволять вам найкращим чином підготуватися до народження здорової дитини.

Обстеження необхідні і в тому випадку, якщо вас нічого не турбує. Адже деякі захворювання можуть протікати без характерних симптомів.

Так, Вам можуть бути призначені наступні обстеження і аналізи:

  • УЗД матки і придатків;
  • Кольпоскопія;
  • Загальний і біохімічний аналіз крові;
  • Діагностика TORCH-інфекцій;
  • Аналіз на герпес і сифіліс;
  • Аналіз на ВІЛ, гепатит В і С;
  • Обстеження на вірус папіломи людини та ін.

Виходячи зі стану Вашого здоров’я, додатково можуть бути рекомендовані консультації у профільних фахівців (ЛОР, ендокринолог, кардіолог та ін.).

Планування вагітності для чоловіків

Для чоловіків, як і для жінок, виділяють більш сприятливі періоди для зачаття. Тому планування вагітності для чоловіків також є необхідною умовою для зачаття здорової дитини. Більш докладно про сприятливі періоди і умови для зачаття малюка в статті «планування вагітності. Сприятливі умови”, опублікованій на нашому сайті.

Коли необхідна консультація репродуктолога?

Прекрасно, якщо нічого не стоїть на шляху до зачаття – ні стан здоров’я, ні вік. Але! У сучасному світі багато пар відкладають планування вагітності на невизначений термін, припускаючи, що і після 35 років вдасться без проблем завагітніти. Однак природу не обдуриш. Отже…

  • Вам не вдається зачати дитину протягом одного року регулярного статевого життя?
  • У Вас на ранніх термінах вагітності неодноразово траплялися викидні?
  • Ваш вік 35 + і Вам не вдається завагітніти?

Позитивна відповідь на одне з цих питань вже серйозний привід для звернення за консультацією репродуктолога.

Під час консультації фахівець лікувально-діагностичного центру «ЦМЕІ» з’ясує причини даних проблем, а також підбере адекватне і ефективне лікування, яке буде індивідуальним для кожного пацієнта. Іншими словами зробить все для того, щоб бажана вагітність все ж настала.

Консультація гінеколога, репродуктолога в Харкові

Планування вагітності-це важливий процес, який не відніме у Вас багато часу. Але! Позитивний ефект від даної процедури складно переоцінити. Ми з Вами живемо в 21 столітті, так чому не скористатися всіма благами, які він пропонує? Сучасні технології і методики в медицині дозволяють визначити всі можливі ризики і негативні наслідки для вагітності. Завдяки цьому вдається підібрати ефективний комплекс необхідних заходів щодо їх подолання.

У МЦ ЦМЕІ на Салтівці (вулиця Дружби Народів) ви можете отримати гінекологічну консультацію, в тому числі, з планування вагітності. Її проводить лікар акушер-гінеколог, репродуктолог, к. м. н. Оксана Григорівна Граділь. Ми гарантуємо Вам індивідуальний підхід і повну конфіденційність. Крім того, в нашому лікувально-діагностичному центрі ви можете пройти УЗД діагностику і здати необхідні аналізи за доступними цінами. Планування вагітності в ЦМЕІ – це запорука безпечних пологів і здоров’я вашої майбутньої дитини.

Вам будет также интересно

Leave a Comment