<
(ЗППП) методом ПЦР (Real-time) ЦМЭИСтатті 

Переваги діагностики захворювань, що передаються статевим шляхом (ЗПСШ) методом ПЛР (Real-time)

Захворювання, що передаються статевим шляхом, не завжди можна своєчасно діагностувати через відсутність явної симптоматики. Наприклад, такі хвороби, як хламідіоз, мікоплазмоз і папіломавірус людини рідко мають клінічні прояви, і люди роками лікують супутні захворювання, не усуваючи їх першопричину. У лабораторно-діагностичному центрі ЦМЕІ поряд з традиційними імунологічними методиками, застосовується один з найсучасніших методів – полімеразна ланцюгова реакція.

ПЛР діагностика в Харкові

Полімеразна ланцюгова реакція або ПЛР аналіз-це метод молекулярної діагностики, який є стандартом для обстеження в багатьох клініках по всьому світу. ПЛР використовується в медичній практиці більше 20 років і на даний момент є найбільш точним при діагностиці інфекцій, що передаються статевим шляхом (ІПСШ) і вірусних гепатитів.

Використовуючи ПЛР метод можна визначати збудника захворювання на підставі декількох молекул ДНК або РНК, що знаходяться в біологічній пробі. За допомогою специфічних маркерів визначається наявність тих чи інших мікроорганізмів. В якості досліджуваного матеріалу для ПЛР аналізу в нашій лабораторії використовуються найрізноманітніші біологічні виділення: слиз, сеча, мокрота, зіскрібки епітеліальних клітин, кров, сироватка.

ПЛР аналіз в ЦМЕІ

Метод ПЛР діагностики дозволяє виявляти на самих ранніх стадіях захворювання, що передаються статевим шляхом, в тому числі і їх атипові форми:

  • хламідіоз;
  • мікоплазмоз;
  • уреаплазмоз;
  • гарднерельоз;
  • трихомоніаз;
  • кандидоз;
  • генітальний герпес;
  • вірус папіломи людини;
  • вірусні гепатити;
  • цитомегаловирусную інфекцію.

Для діагностики ЗПСШ методом ПЛР досліджуються виділення слизових статевих органів. У чоловіків мазок береться зі слизової оболонки сечівника, а у жінок додатково досліджується вміст піхви, а також цервікального каналу матки і уретри. З цією метою застосовується спеціальний одноразовий урогенітальний зонд (щіточка), яким лаборант акуратно і безболісно виробляє забір необхідної кількості виділень і поверхневого епітелію.

Біологічний матеріал обробляється спеціальними реагентами і маркерами, за допомогою яких виявляється наявність або відсутність певних мікроорганізмів в досліджуваному матеріалі. Лабораторно-діагностичному центрі ЦМЕІ працює виключно з сертифікованими сироватками і тест-системами провідних світових виробників. Це дозволяє контролювати інгібування і адекватність постановки реакції і дозволяє отримати достовірні результати аналізів, а також призначати адекватні ціни на ПЛР аналіз.

Вам будет также интересно

Комментарии: