<
Проктолог в ХарьковеСтатті 

Проктолог в Харкові. Коли необхідна допомога фахівця?

Від появи проктологічних проблем не застрахований жоден з нас. Незбалансоване харчування, малорухливий, сидячий спосіб життя, часті запори і стресові ситуації, надмірне вживання алкоголю та ін. – стає причиною розвитку хвороб прямої кишки, анального каналу і періанатальної області. В результаті відбувається травмування слизової оболонки, з’являються порушення в процесі функціонування, а також досить часто спостерігаються запальні процеси. Чим в даній ситуації може допомогти проктолог в Харкові?

При яких симптомах варто звернутися до проктолога?

  • дискомфортні / хворобливі відчуття в області живота;
  • здуття живота, метеоризм;
  • запор або діарея;
  • процес дефекації (спорожнення) став доставляти біль;
  • присутні слизові або кров’янисті виділення з анального каналу.

При наявності подібних симптомів необхідно обов’язково звернутися за кваліфікованою медичною допомогою. Лікування проктологічних захворювань в домашніх умовах може привести до появи ускладнень і більш серйозного розвитку проблеми.

Консультація проктолога в Харкові

У медцентрі ЦМЕІ недалеко від станції метро Героїв праці веде прийом висококваліфікований лікар-проктолог. Після відповідної діагностики (ендоскопічне дослідження, огляд, пальпація та ін.) пацієнту підбирається ефективне лікування, яке дозволить забути про наявну проблему.

Пам’ятайте, відкладаючи візит до лікаря, ви тільки погіршуєте ситуацію. Будемо раді Вам допомогти!

Вам будет также интересно

Комментарии:


Позвоните нам