<
Узи при болезнях почек ЦМЭИСтатті 

Проведення УЗ-дослідження в ЦМЕІ: якісно і за доступною ціною. Ми подбаємо про ваше здоров’я!

Ми вже не раз говорили про те, що для призначення ефективного і відповідного лікування спочатку необхідна якісна діагностика. Так, ультразвукове дослідження (УЗД) в більшості випадків дає можливість отримати максимально точну і достовірну інформацію про роботу органів і систем нашого організму. Сьогодні пропонуємо зупинитися на основних напрямках УЗД, проведення яких найбільш актуально в літній період. Крім того, всю інформацію ми постараємося викласти максимально просто без використання складних медичних термінів, які, як правило, навіюють на пацієнтів паніку і страх.

УЗД матки і придатків з консультацією гінеколога

Чи знаєте ви, що такі літні радості і задоволення, як купання у водоймах, романтичні посиденьки прохолодними літніми вечорами, курортні романи і т.д. можуть залишити неприємне «післясмак». Ви помітили, що у Вас з’явилися виділення, присутній біль в області живота, менструальний цикл став нерегулярним і т.д. в даних випадках Вам рекомендовано проведення гінекологічного УЗД.

Дана процедура дає можливість діагностувати захворювання внутрішніх статевих органів жінки на самій ранній стадії. Крім того, вона дозволяє поставити точний діагноз, адже симптоми багатьох гінекологічних проблем схожі між собою. До того ж досить часто УЗД може бути призначено, як для оцінки ефективності призначеної терапії, так і з метою профілактики абсолютно здоровій жінці. Також нагадуємо, що в нашій клініці ви можете виконати УЗД молочних залоз.

По завершенню дослідження ви можете отримати консультацію грамотних і досвідчених гінекологів і мамолога нашої клініки. Ми знаємо і розуміємо наскільки важливо для наших пацієнток довірче спілкування з лікарем, детальне пояснення призначеного лікування і причин захворювання, тому особливу увагу ми приділяємо аспекту спілкування між лікарем і пацієнтом.

УЗД шлунка і підшлункової залози з консультацією гастроентеролога

Літо – це не тільки море, сонце і пісок, а й смачні шашлики, освіжаючі газовані напої і т.д. Так, при надмірному їх вживанні наш шлунок може почати страйк. У підсумку можуть проявитися такі неприємні симптоми як: з’являються болі в області шлунка, неприємна відрижка і т. д.

Ви помітили, що стан вашого здоров’я погіршився? Не турбуйтеся даремно, не тягніть час, а зверніться до відповідного фахівця. У медичному центрі ЦМЕІ, на Академіка Павлова, Ви зможете отримати консультації необхідних фахівців і виконати повний комплекс досліджень, включаючи УЗД, фіброгастроскопію, ph-тест і лабораторну діагностику.

УЗД суглобів з консультацією травматолога

Не всі з нас є прихильниками пасивного літнього відпочинку, багато, навпаки, вибирають активний відпочинок: підйом в гори, походи, спуск на байдарках, стрибки з парашутом і т.д. природно, все це подарує вам чимало яскравих вражень, проте іноді трапляється так, що нам необхідна консультація травматолога. Як правило, для того щоб поставити правильний діагноз фахівець призначає проведення рентгена і УЗД суглобів.

Важливо відзначити, що УЗД суглобів дозволяє чітко візуалізувати структуру сухожиль і хрящів без застосування променевого навантаження на організм. У нашій клініці дана процедура виконується на сучасному надійному апараті, тому ви можете бути впевнені в достовірності отриманих результатів.

УЗД серця і судин з консультацією кардіолога

Ми вже звертали вашу увагу на те, як спека може позначатися на стані серцево-судинної системи. Особливо це стосується людей похилого віку і тих, які знають про наявність кардіологічної проблеми у себе.

Так, УЗД серця рекомендовано при таких симптомах як: наявність болю або дискомфорту в області серця, появі задишки, підвищення артеріального тиску і т.д. дана процедура дозволить встановити причини, що спричинили появу таких неприємних симптомів, а також підібрати ефективний план лікування.

УЗД вагітних в Харкові

Діти-це квіти життя, тому всі батьки опікуються і піклуються про них, і починають це робити ще далеко до їх народження. Так, в обов’язковому порядку всі майбутні мами проходять мінімум 3 пренатальних скринінгу під час вагітності, які включають в себе проведення УЗД і здачу необхідних аналізів.

УЗД при вагітності дозволяє майбутнім батькам познайомитися з їх малюком, дізнатися його стать, а також переконатися в тому, що його здоров’ю нічого не загрожує, і приводів для хвилювання немає. У лікувально-діагностичному центрі ЦМЕІ ви можете виконати дану процедуру якісно і за доступною ціною. Крім того, в нашій клініці ведуть прийом грамотні і привітні фахівці, які за результатами дослідження детально дадуть відповідь на всі ваші запитання.

У Вас залишилися питання з приводу проведення УЗД в нашій клініці? Телефонуйте за телефонами: +38 (057) 703-62-24; +38 (073) 036-60-56; +38 (057) 265-18-75. Наші привітні адміністратори дадуть відповідь на них. Будемо раді допомогти!

Вам будет также интересно

Комментарии:


Позвоните нам