Решение дерматологических проблем ЦМЭИСтатті 

Рішення дерматологічних проблем в “ЦМЕІ”: видалення бородавок, папілом, кондилом. Швидко, безболісно і без рубців!

Ви помітили, що на вашому обличчі або тілі з’явилися бородавки, нові родимки, папіломи або інші новоутворення? Рекомендуємо вам звернутися за консультацією до дерматолога. Адже з часом вони збільшуються в розмірах, що виглядає вельми не естетично. Крім того, їх поява може говорити про наявність будь-яких проблем в організмі. Сьогодні пропонуємо поговорити про те, що являють собою дані освіти, в яких випадках необхідно негайно звернутися до лікаря і розглянемо способи вирішення такої проблеми.

Які новоутворення видаляють в ЦМЕІ?

Бородавки являють собою переважно округлі щільні вузлики тілесного кольору 3-10 мм в діаметрі. Причиною їх появи служить вірус (група вірусів папіломи людини). Даний вірус передається від хворої людини до здорової безпосередньо при контакті або через предмети громадського користування.

Папіломи – це утворення близько 5 мм в діаметрі, яке має вигляд звисає бородавки. Вона, як правило, тілесного або коричневого кольору. До основних факторів їх появи відносять: тривале перебування на сонці, пошкодження шкіри під час гоління або епіляції і т. д.

Кондиломи з’являються в тому випадку, якщо вірус папіломи людини потрапляє на слизові оболонки наприклад, статевого члена, піхви, шийки матки або заднього проходу. Це м’яке дольчатое новоутворення, яке візуально схоже на морську капусту.

Важливо! Якщо ви помітили на своєму тілі одне з вищеописаних новоутворень, необхідно якомога швидше звернутися до дерматолога за кваліфікованою допомогою. Пам’ятайте, що подібні новоутворення швидко ростуть, тому можуть завдати шкоди вашому здоров’ю.

Консультація дерматолога (Харків). Коли вона потрібна?

Ще раз звертаємо Вашу увагу на те, що консультація фахівця необхідна навіть при виявленні самого новоутворення. Однак є ряд випадків, при яких необхідно негайно звернутися до лікаря:

  • змінилася форма новоутворення;
  • воно болить або почервоніло;
  • запаливши;
  • краї стали рельєфними і т. д.

«У таких ситуаціях ні в якому разі не можна затягувати і витрачати час на самостійне усунення проблеми, а варто негайно звернутися до дерматолога» – підкреслює лікар-дерматолог (Харків) лікувально-діагностичного центру «ЦМЕІ».

Способи видалення новоутворень на обличчі і тілі. Які їх особливості?

  • кріодеструкція – для видалення новоутворення застосовується рідкий азот. В результаті впливу виходить термічний опік з подальшим відмиранням ділянки тканини в місці контакту;
  • електрокоагуляція – в даному випадку руйнівну дію на новоутворення надає високочастотний електричний струм. Важливо відзначити, що під час втручання кровотечі не відбувається, місце видалення освіти покривається тонкою скоринкою і приблизно через тиждень відпадає;
  • видалення новоутворень лазером – при цьому способі видалення лазерний промінь проникає всередину самого патологічного елемента і як би «запаює» кровоносну судину, який є джерелом живлення для освіти. Приблизно через тиждень після виконання процедури новоутворення відпадає з поверхні шкіри.

Видалення папілом, бородавок і кондилом в ЦМЕІ

В першу чергу лікар-дерматолог проводить якісну діагностику, в ході якої вивчає тип, розмір, структуру і місце розташування новоутворення. Тільки після цього він індивідуально для кожного пацієнта підбирає методику видалення патології. Важливо відзначити, що видалення таких новоутворень, як папіломи, кондиломи і бородавок в нашій клініці виконується максимально швидко, без болю і без рубців.

Погодьтеся, що здорова і чиста шкіра є показником доглянутості і здоров’я. Тому, якщо Вас турбує наявність неестетичних новоутворень на поверхні шкірних покривів, не затягуйте, а відразу звертайтеся до фахівця. Ми знаходимося за адресою: вул. Академіка Павлова, 162 Р. запис до дерматолога здійснюється за телефонами: +380 (572) 65-18-75; +380 (57) 703-62-24; +38 (073) 036 60 56. Будемо раді допомогти!

Вам будет также интересно

Leave a Comment