<
Статті 

СО2 лазер в дерматології. Для чого використовується?

Лазерна терапія давно і успішно застосовується в різних галузях медицини. Розвиток і вдосконалення технологій триває, і сьогодні найбільш прогресивним рішенням проблем дерматології є застосування СО2 лазера. Даний апарат являє собою лазер, що працює на вуглекислому газі. Принцип дії заснований на використанні властивостей молекул газ, які підсилюють світло, таким чином, лазер може працювати в різних режимах і виконувати безліч завдань.

Як працює вуглекислотний лазер?

СО2 лазер в дерматології. Для чого використовується?Апарат створює потужне інфрачервоне випромінювання, дія якого спрямована на уражені ділянки шкіри. СО2 лазер, званий так само фракційним, дозволяє проводити щадну, мінімально інвазивну терапію, і при цьому ефективно вирішувати поставлені завдання. Висока потужність в поєднанні з можливостями програмування забезпечує безпечне лікування.

Під час роботи фракційного вуглекислотного лазера промінь розділяється на фракції або тонкі промені. Утворюється сітка з мікроменей, яка потрапить на шкіру вибірково. Тканини, що залишилися в проміжках, не піддаються впливу, завдяки чому подальший процес загоєння проходить швидко. Обробка відбувається точково, без ризику зайвого впливу на здорові ділянки, що дозволяє значно прискорити період відновлення.

Застосування СО2 лазера в дерматології

Новий метод лазерної терапії дозволяє обробляти тільки патологічні тканини, не зачіпаючи здорові, і ефективно боротися з такими проблемами як рубці і шрами, зморшки, пігментні плями, розширені пори, а також з новоутворення. Серед переваг даного методу слід відзначити його безпеку. Промінь лазера стерильний, що зводить до мінімуму ризик запалення, сама процедура безкровна, оскільки лазер виконує коагуляцію судин, і практично безболісна. При необхідності може застосовуватися місцева анестезія. Тривалість впливу, інтенсивність випромінювання, відстань між точками мікроменей підбирає доктор, виходячи їх індивідуальних особливостей пацієнта і поставлених завдань.

Які проблеми вирішує лазерна терапія?

Вуглекислотні фракційні лазери мають кілька режимів роботи, що дозволяє застосовувати їх в різних цілях. Основні показання:

  • СО2 лазер в дерматології. Для чого використовується?Рубці і шрами різного походження. СО2 лазер в дерматології впливає на структуру рубцевої тканини, змінюючи її, що значно покращує вигляд і усуває атрофічні, травматичні, післяопераційні шрами, а також рубці, що утворилися після вугрової хвороби або постакне.
  • Новоутворення. Папіломи, кондиломи, бородавки, невуси видаляють пошарово, глибина впливу лазерного променя контролюється лікарем. Навколишні тканини не зачіпаються, а ймовірність утворення рубця зведена до мінімуму.
  • Зморшки і розтяжки. Такі сліди деградації шкіри як дрібні, тонкі і середні зморшки усувають, а вид глибокі згладжують, що значно покращує зовнішній вигляд. Коригують Стриї (розтяжки) на різних ділянках тіла.
  • Пігментні плями. Вікові зміни, які проявляються у вигляді потемніння, за допомогою лазера освітлюють, а шкіру омолоджують.
  • Провисання і в’ялість шкіри. Під дією фракційного випромінювання випаровуються поверхневі шари епідермісу, в результаті вирівнюється рельєф, зміцнюється колагеново-еластановий каркас обличчя. Овал обличчя стає підтягнутим, а шкіра щільною і пружною.

Отже, терапія СО2 лазером успішно справляється з різними проблемами шкіри посттравматичного і вікового характеру, а також з новоутвореннями. Методика якісно і надійно усуває дефекти, дозволяє відбілити шкіру, поліпшити її колір і текстуру, впоратися з розширеними порами і рубцями.

Омолоджуючий ефект лікування СО2 лазером

З віковими змінами допомагає впоратися процедура шліфування шкіри. Вона виконується безпечно, для чого частота і потужність лазерного променя налаштовується певним чином. Спрямовані імпульси видаляють дуже тонкий шар тканин, при цьому перегрів і пошкодження шкіри виключені. В результаті обробки вуглекислотним лазером відбувається випаровування поверхневих шарів, за рахунок чого згладжується глибина зморшок, вирівнюється поверхня шкіри, її рельєф і колір, активізується синтез колагену і еластину. В цілому шкіра стає пружною, підтягнутою і красивою.

Всі види корекції вуглекислотним лазером можна проводити на будь-яких ділянках обличчя і тіла, включаючи такі делікатні зони, як шкіра біля очей, внутрішня поверхня стегон, область молочної залози, живота та інші. Лікування лазером показано пацієнтам обох статей, не має вікових обмежень і ефективно при будь-якому кольорі шкіри.

Со2 лазер в Харкові

Клініка ЦМЕІ в Харкові оснащена сучасним фракційним лазерним апаратом, який працює безпечно і ефективно. Прийом веде досвідчений лікар дерматолог, який здійснює діагностику, вибір методу лікування і обробку шкіри вуглекислотним лазером. Всі види дерматологічного лікування, вирішення косметичних проблем і омолодження шкіри здійснюється на високому професійному рівні, і повернуть вам красу і впевненість в собі.

Вам будет также интересно

Комментарии:


Позвоните нам