<
Специалисты узкого профиля ЦМЭИСтатті 

Фахівці вузького профілю

Іноді бувають такі ситуації, коли людина відчуває нездужання, слабкість, але не надає цьому значення, звалює все на втому після важкого робочого дня або погану погоду. А даремно … це можуть бути перші дзвіночки в порушенні здоров’я, які в подальшому можуть привести до серйозних проблем і ускладнень. Тому лабораторно-діагностичний центр ЦМЕІ пропонує свої послуги для збереження Вашого здоров’я.

У нашому центрі прийом ведуть досвідчені фахівці вузького профілю, які неодмінно допоможуть Вам у вирішенні проблеми: кардіолог, гастроентеролог, отоларинголог, психотерапевт, ендокринолог, уролог, мамолог, нефролог, невролог, окуліст, дерматолог, вертебролог, ортопед. У нас ви можете записатися на прийом, отримати кваліфіковану консультацію в строго призначений час (без величезних натовпів і черг, як це буває в звичайній поліклініці), при необхідності пройти УЗД внутрішніх органів, суглобів, м’яких тканин. До того ж є ЕКГ, фіброгастроскопія, вимірювання кислотності шлункового соку.

Якщо Вам необхідно здати аналізи, то у Вашому розпорядженні лабораторія «ЦМЕІ». Ми пропонуємо Вам широку палітру досліджень: бактеріологічні, біохімічні, гормональні, імунологічні, інфекційні, онкологічні. Наша лабораторія обладнана новітньою швейцарською апаратурою фірми Roche, завдяки якій ви отримуєте точні результати досліджень в гранично стислі терміни.

У разі якщо Вас все частіше долають болі в області грудей, спостерігається втома, задишка, зміна серцевого ритму, вам варто негайно прийти на прийом до кардіолога. Ми використовуємо наступні методи діагностики:

  • ЕКГ – метод дослідження, який допомагає виявити будь-які відхилення в діяльності серцево-судинної системи, а також дозволяє визначити частоту і регулярність серцевих скорочень, виявити ознаки гострого або хронічного пошкодження міокарда і т. д.;
  • УЗД серця – метод оцінки функціонально-фізіологічного стану серця, який дає можливість в режимі реального часу оцінити роботу серцевого м’яза, виміряти розміри порожнин серця, товщину його стінок і т. д.

Наша клініка оснащена кращою діагностичною та лікувальною апаратурою, тому ми зробимо все необхідне, щоб допомогти вашому серцю.

У Вас проблеми з шлунково-кишковим трактом (шлунково-кишкового тракту), не дають спокою болю в області живота, присутні неприємні відчуття до і після прийому їжі? В цьому випадку вам необхідна консультація гастроентеролога. У нас ви можете зробити УЗД органів травлення, при необхідності провести фіброгастроскопію і вимір кислотності шлункового соку. ЦМЕІ має сучасну базу інструментальних і лабораторних методів для діагностики та лікування захворювань шлунково-кишкового тракту.

Біль в області попереку, зміна кольору і запаху сечі, біль при сечовипусканні, набрякають ноги і обличчя? Спостерігаєте у себе такі симптоми? Ні в якому разі не затягуйте і прямуйте на прийом до нефролога клініки «ЦМЕІ». Наші фахівці володіють необхідними знаннями і багатим практичним досвідом в лікуванні пацієнтів з різними захворюваннями нирок. Завдяки наявності сучасного обладнання ми пропонуємо своїм пацієнтам таку діагностичну процедуру, як УЗД нирок і сечового міхура. До того ж лабораторні дослідження дають можливість вчасно діагностувати порушення ниркової функції і запобігти розвитку можливих захворювань.

Таким чином, лабораторно-діагностичний центр ЦМЕІ володіє всім необхідним для надання своєчасної та професійної допомоги: досвідчені фахівці, сучасне обладнання для діагностики, лікування та лабораторних досліджень. Тому не варто чекати і займатися самолікуванням, а приходьте до нас. Ми допоможемо зберегти вам здоров’я і радість життя!

Вам будет также интересно

Комментарии:


Позвоните нам