Тест. Нужна ли Вам консультация кардиолога?Статті 

Тест. Чи потрібна вам консультація кардіолога?

Добрий день, шановні відвідувачі нашої сторінки! Давайте знайомитися! Мене звати Тарахно Любов Іванівна. І я лікар-кардіолог приватної клініки ЦМЕІ. Сьогодні пропоную Вашій увазі маленький тест, який допоможе вам поглянути на своє повсякденне життя з боку серцево-судинних ризиків і зрозуміти, коли необхідна консультація кардіолога.

Отже, необхідно чесно відповісти на наступні 7 питань:

  1. Ви курите (викурили хоч одну сигарету за останні 12 місяців)? Так – 1 бал, Ні – 0 балів.
  2. Ви контролюєте цифри артеріального тиску? І ваш фоновий (робочий) артеріальний тиск вище 130/80? Так – 1 балів, Ні – 0 балів.
  3. Ваш вік 40 років і старше? Так – 1 бал, Ні – 0 балів.
  4. Ваш рівень загального холестерину більше 5 ммоль/л? А холестерину ЛПНЩ більше 2,5? Так – 1 бал, Ні-0 балів.
  5. Ви давно перевіряли свій рівень глюкози в крові? Він вище 5,6 ммоль/л? Так – 1 балів, Ні – 0 балів.
  6. Ви проходите відстань 3 км в день (21 км на тиждень)? Походи в магазин, дорога на роботу, робота на присадибній ділянці і по дому не враховується. Так-0 балів, Ні-1 бал.
  7. Ви часто вживаєте в їжу фаст-фуд, покупні соуси (майонез,к , вживаєте жирні сорти м’яса, білий цукор, випічку, білий хліб, ковбасні вироби, п’єте солодкі газовані напої? Так – 1 бал, Ні-0 балів.

Результати тесту

Якщо ваш результат 0 балів, то у Вас низький ризик захворіти інфарктом або інсультом. Необхідно приділяти увагу профілактиці і здоровому способу життя. Будьте здорові! Профілактичний огляд у кардіолога 1 раз в 2 роки допоможе вам підтримувати здоров’я.

Якщо ваш результат 1 бал і вище, то пора зайнятися профілактикою, а можливо і лікуванням. Якщо ви не відмовитеся від шкідливих звичок і не будете регулярно приходити на профілактичний огляд до лікаря, ризик буде зростати з віком.

Ваше здоров’я – у ваших руках і руках вашого кардіолога.

Вам будет также интересно

Leave a Comment