<
ТОП жіночих аналізівСтатті 

ТОП жіночих аналізів

Сучасною жінкою потрібно просто захоплюватися. Адже вона встигає все: працювати, бути хорошою дружиною і мамою, стежити за будинком … Але! У такому ритмі, як правило, про себе кохану згадується в останню чергу, якщо згадується. Тому ця стаття підготовлена спеціально для Вас, дорогі жінки. Отже, ТОП жіночих аналізів, які бажано здавати регулярно, щоб стежити за своїм здоров’ям.

Загальний аналіз крові та феритин

Ви знали, що у жінки вище ризик обзавестися анемією, ніж у чоловіків? Феритин якраз і показує запаси заліза. Загальний аналіз крові, крім анемії, як доконаного факту, показує наявність вірусів, бактерій, алергії, паразитів, ризик тромбоутворення і багато іншого.

Ліпідограма

Серце повинно битися, по судинах повинна текти кров. Щоб все працювало, як годинник, співвідношення «хороших» і «поганих»холестеринів має бути на користь «хороших».

Глюкоза та інсулін

У жінки частіше зустрічається інсулінорезистентність і набутий цукровий діабет. Щоб не пропустити перші кроки до них, є сенс здавати глюкозу і інсулін. З 45 років варто поповнити цей список глікірованним гемоглобіном – середнім рівнем цукру за останні 3 місяці.

Аналізи на ІПСШ

Захворювання типу ІПСШ байдужі до статі і віку. Але наслідки у жінок можуть бути плачевніше, ніж у чоловіків. Тому важливо не забувати про проведення подібного аналізу, особливо при наявності відповідних симптомів (свербіж, печіння в області статевих органів, нехарактерні виділення і т.д.).

Аналіз на ВПЛ (ВПЛ-тест)

Цей вірус вважається головним винуватцем раку шийки матки. ⠀

ТТГ і Т4 вільний

Щитовидна залоза – це головний концертмейстер обміну речовин в організмі. Від здоров’я щитовидки залежить не тільки вага, але і настрій, бадьорість, потовиділення і багато ще чого.⠀

Вітамін Д

Без нього майже не засвоюється кальцій, магній і фосфор, гірше працює щитовидка, підвищуються ризики раку молочної залози, кишечника, ендометрія, яєчників, підшлункової, сечового міхура і нирок. Здавалося б, один вітамін і стільки можливих проблем.

Омега-3

Її найчастіше не вистачає. Шкода, адже від неї залежить здоров’я судин і серця, пружність і краса шкіри, швидкість відновлення м’язів. Вона покращує чутливість клітин до інсуліну, настрій і пам’ять, знижує запалення, збільшує енергію, зменшує гнів.

Де жінці здати аналізи в Харкові?

ЦМЕІ – сучасна лабораторія Харкова, де кожна жінка може здати необхідні аналізи і тим самим подбає про своє здоров’я. Для проведення аналізів в наших лабораторіях не обов’язково при собі мати направлення від лікаря, досить Вашого бажання. Будемо раді Вам допомогти!

Вам будет также интересно

Комментарии:


Позвоните нам