Удаление кондилом, папиллом и родинок методом радиоволновой хирургии ЦМЭИСтатті 

Видалення кондилом, папілом і родимок методом радіохвильової хірургії

Причиною виникнення і розвитку доброякісних новоутворень шкіри є як несприятливі зовнішні умови, так і зниження імунітету внаслідок вірусних уражень та інших негативних факторів, що впливають на людину. В результаті, нешкідливі родимки, що складаються з пігментованих клітин, можуть рости і перероджуватися в меланоми, а на тілі раптово з’являються новоутворення у вигляді папілом і кондилом.

Видалення кондилом, папілом в ЦМЕІ

Ці процеси ні в якому разі не можна залишати без професійного втручання, і якщо спостерігається їх розвиток, лікар призначає хірургічне видалення кондилом, папілом і родимок. У лікувально-діагностичним центрі ЦМЕІ проводиться видалення кондилом, папілом і родимок з використанням методу радіохвильової хірургії. Це сучасний, недорогий, безпечний і практично безболісний метод. Головний принцип радіохірургії – перетворення високочастотного струму в теплову енергію.

Під час процедури лікар обробляє спеціальним інструментом уражені тканини, які руйнуються під впливом змінного електричного струму. Його частота коливається від 200 кГц до 5,5 МГц і регулюється термостатом. Електрика надходить на електрод, і при зіткненні зі шкірою створюється висока температура, що руйнує клітини шкіри.

Електрокоагуляція або радіохвильова хірургія кондилом, папілом і родимок має безліч переваг:

  • швидке видалення новоутворень (за один сеанс);
  • локалізація (ліквідація) кровотеч при операції;
  • можливість збереження видаленого матеріалу для гістологічного дослідження;
  • попередження інфікування рани;
  • висока точність операції (відсутність шрамів і рубців).

Радіохвильова хірургія доброякісних новоутворень в Харкові

Видалення новоутворень проводиться за допомогою радіохірургічного високочастотного апарату кваліфікованим дерматокосметологом. В ході маніпуляцій радіоножем в зоні оброблюваної шкіри відбувається коагуляція судин: вони спаюються і не кровоточать. Цей фактор мінімізує ймовірність потрапляння інфекції в кров’яне русло. Операція проводиться з використанням знеболюючих препаратів (місцева анестезія), а післяопераційні болі мінімальні, оскільки нервові закінчення також піддаються коагуляції.

Видалення родимок за допомогою радіоножа в лікувально-діагностичним центрі ЦМЕІ здійснюється тільки після повного діагностичного обстеження пацієнта. Воно включає консультацію дерматолога, цифрову дерматоскопію і при необхідності консультацію онколога. Такий підхід дозволяє достовірно визначити обсяг видаляється тканини і ступінь їх доброякісності, щоб мінімізувати можливі негативні наслідки. Посічений матеріал направляється на гістологічне дослідження для постановки заключного діагнозу. Видалення кондилом і папілом радіоножем призначає лікар дерматокосметолог після попереднього обстеження пацієнта на папіломавірус.

Вам будет также интересно

Leave a Comment