<
Узи суставов конечностейСтатті 

УЗД суглобів кінцівок, консультація ревматолога, ревмопроби (у зв’язку з осіннім періодом загострення хвороб)

Хвороби суглобів, як і багато інших захворювань, мають властивість загострюватися в осінньо-зимовий період. Коливання температури і скачки атмосферного тиску впливають на загальний стан і викликають біль в суглобах, в яких почався дегенеративний процес. Також негативно впливають переохолодження і зменшення рухливості. Вони можуть викликати болі в спині і кінцівках, нагадуючи про те, що необхідно пройти обстеження суглобів.

Показання для проведення УЗД суглобів кінцівок

Діагностичне дослідження ультразвуковим обладнанням повністю безболісно і безпечно. До нього можна вдатися при болях в суглобах і м’язах, і будь-яких підозрах на ревматологічні захворювання. УЗД суглобів проводять при травмах кінцівок, а також в якості динамічного спостереження в ході лікування запальних захворювань суглобів і посттравматичного лікування сухожиль і зв’язок.

Показанням до проведення дослідження є ожиріння, аутоімунні захворювання і ендокринні патології, так як вони в значній мірі впливають на стан суглобів. УЗД суглобів у дітей першого року життя проводиться при підозрі на вивих або підвивих кульшового суглоба (дисплазія). Скринінг-дослідження тазостегнових суглобів у дітей призначається всім новонародженим, що знаходяться в групі ризику.

УЗД суглобів кінцівок в Харківському центрі ЦМЕІ

Ультразвукове дослідження суглобів надає можливість чітко візуалізувати структуру сухожиль і хрящів без застосування променевого навантаження на організм. Безпосередньо під час проведення УЗД можна знайти патологічні вогнища і в реальному часі зосередити максимальну увагу на цій зоні, що недоступно для рентгенологічного знімка.

У діагностичному центрі ЦМЕІ для УЗД суглобів кінцівок застосовується апаратура експертного класу з високою роздільною здатністю. У нас ви можете обстежити:

  • плечові і ліктьові суглоби;
  • променезап’ясткові суглоби;
  • суглоби кисті;
  • тазостегнові суглоби;
  • колінні суглоби;
  • гомілковостопні суглоби;
  • суглоби стопи.

Дослідження суглобів проводить досвідчений лікар-узіст за участю травматолога. При необхідності комплексного обстеження суглобів беруться ревмопроби та інші необхідні аналізи.

Цифровий ультразвуковий сканер дає можливість діагностувати ревматологічні захворювання на їх доклінічній стадії. Висока роздільна здатність УЗД дозволяє досконально досліджувати меніски, зв’язки і суглобові сумки, визначити наявність рідини і її склад і виявити запальні і гострі процеси, що відбуваються в суглобах кінцівок. Своєчасне звернення до кваліфікованих фахівців знижує ризик серйозних проблем з суглобами і необхідність оперативного лікування.

Вам будет также интересно

Комментарии: