<
УЗИ в филиале «ЦМЭИ» – качественно и по доступной цене!Статті 

УЗД у філії ЦМЕІ – якісно і за доступною ціною!

Шановні пацієнти! Хочемо ще раз звернути Вашу увагу на те, що для призначення ефективного і відповідного лікування спочатку необхідна якісна діагностика. Саме ультразвукове дослідження (УЗД) в більшості випадків дає можливість отримати максимально точну і достовірну інформацію про роботу органів і систем нашого організму.

Сьогодні пропонуємо зупинитися на тих видах УЗД, які проводяться у філії лікувально-діагностичного центру ЦМЕІ на Дружби народів, а саме УЗД органів черевної порожнини, УЗД гінекологічне, УЗД сечовидільної системи, а також УЗД щитовидної залози.

УЗД печінки

Проведення УЗД печінки рекомендується при виявленні болю в правому підребер’ї, желтушности шкірних покривів, травми черевної порожнини і т.д. виконувати дану процедуру рекомендується натщесерце, а також за кілька годин варто виключити з раціону продукти, які сприяють надмірному газоутворення (бобові, молочні продукти і т. д.).

За допомогою даного виду діагностики лікар визначає структуру органу і його зміни, вимірює діаметр судин печінки і жовчного міхура, аналізує відхилення параметрів від норми. Унаслідок того, що нормальна робота печінки багато в чому залежить від стану інших органів травної системи, лікарі рекомендують проводити комплексні дослідження черевної порожнини. До числа таких досліджень відноситься УЗД печінки і підшлункової залози.

УЗД шлунка і підшлункової залози

У Вас з’явилися болі в області шлунка, неприємна відрижка, відчуття тяжкості після кожного прийому їжі, порушення стільця, здуття живота та ін.? Не тягніть час, а зверніться до відповідного фахівця – гастроентеролога. У філії медичному центрі ЦМЕІ на Дружби Народів ви можете отримати консультації необхідних фахівців і виконати повний комплекс досліджень, включаючи УЗД, фіброгастроскопію, ph-тест і лабораторну діагностику.

УЗД нирок і сечового міхура

Нирки відповідають за очищення крові від шкідливих речовин, вироблення сечі, а також вони беруть участь в обміні вуглеводів, білків, ліпідів і т.д. Для нормального функціонування нирок необхідно регулярне проходження комплексного обстеження. Так, поряд з лабораторними дослідженнями, невід’ємною частиною є проведення УЗД.

Така процедура показана при виявленні болю в області попереку, проблем з сечовипусканням, присутність крові в сечі і т.д. головною умовою проведення УЗД нирок є наповненість сечового міхура.  За результатами даної процедури фахівець визначає їх розташування, розміри, чіткість контурів, структуру, особливості внутрішньопочечного кровотоку, можлива наявність піску, солей і багато інших параметрів, які дозволяють повною мірою оцінити стан нирок. У більшості випадків УЗД нирок проводиться одночасно з дослідженнями інших органів тіла, наприклад, УЗД нирок і сечового міхура, черевної порожнини.

УЗД гінекологічне: УЗД матки і придатків

Жіноче здоров’я – це найважливіше, що дається нам природою. Так при затримці місячних, нерегулярності менструального циклу, тривалих і хворобливих менструаціях, болях внизу живота і т.д. рекомендується проведення УЗД. Крім того, дана процедура рекомендована для виконання здоровим жінкам з метою профілактики. Розрізняють кілька варіантів проведення гінекологічного УЗД:

  • Трансабдомінальне УЗД (поверхневе) – обстеження здійснюється через передню черевну стінку. При його проведенні необхідно, щоб сечовий міхур був повним.
  • Трансвагінальне УЗД – діагностика виконується за допомогою введення вузького датчика безпосередньо в піхву. Даний вид УЗД є більш інформативним. Така процедура дає можливість досліджувати піхву, шийку матки, матка фаллопієві труби і яєчники (придатки).

Крім того, обов’язковим є виконання УЗД при вагітності.

УЗД щитовидної залози

Дискомфорт в області шиї, різке збільшення/падіння ваги, порушення менструального циклу у жінок, втрата волосся і зміни на шкірних покривах, збільшення лімфовузлів та ін. – наявність подібних симптомів серйозний привід для звернення до ендокринолога і проведення УЗД щитовидки.

У нашій клініці проводиться УЗД щитовидної залози, яке дозволяє отримати максимум інформації про орган, оцінити структуру щитовидної залози, її розміри, симетричність, однорідність.

УЗД в Харкові. Куди звернутися для проведення?

Ви зіткнулися з тривожними симптомами, описаними вище, і не знаєте куди звернутися? Запрошуємо Вас на обстеження у філію лікувально-діагностичний центр «ЦМЕІ» на вулиці Дружби Народів. Крім якісної діагностики ви можете отримати у нас консультації висококваліфікованих фахівців, а також пройти лабораторну діагностику на найсучаснішому рівні. Ми подбаємо про ваше здоров’я! Раді бачити Вас в стінах нашої клініки Пн-Пт: 8: 00-19:00, Сб:8: 00-17: 00. Запис та консультація за телефонами: 098-758-99-76; 099-686-15-68; 066-332-96-02; 057- 780-96-41. Будемо раді допомогти!

Вам будет также интересно

Комментарии:


Позвоните нам