<
Хирургия: удаление бородавок, папилом, родинок, атером и др.Статті 

Хірургія: видалення бородавок, папілом, родимок, атером та ін.

Ви помітили, що на вашому обличчі або тілі з’явилися бородавки, нові родимки, папіломи або інші новоутворення? Рекомендуємо вам звернутися за консультацією до дерматолога. Адже з часом вони збільшуються в розмірах, що виглядає вельми не естетично. Крім того, їх поява може говорити про наявність будь-яких проблем в організмі. Сьогодні пропонуємо поговорити про те, що являють собою дані утворення, в яких випадках необхідно негайно звернутися до лікаря і розглянемо способи вирішення такої проблеми.

Доброякісні утворення шкіри. Чому вони з’являються?

Причиною виникнення і розвитку доброякісних новоутворень шкіри є, як несприятливі зовнішні умови, так і зниження імунітету внаслідок вірусних уражень та інших негативних факторів, що впливають на людину. В результаті, нешкідливі родимки можуть рости і перероджуватися в меланоми, а на тілі раптово з’являються новоутворення у вигляді папілом і кондилом.

Консультація дерматолога (Харків). Коли вона потрібна?

Консультація фахівця необхідна навіть при виявленні самого новоутворення. Також виділяють ряд випадків, при яких необхідно негайно звернутися до лікаря:

  • змінилася форма новоутворення;
  • утворення болить;
  • утворення почервоніло або запалилося;
  • шкіра навколо утворення почервоніла, лущиться;
  • краї стали рельєфними та ін.

У таких ситуаціях ні в якому разі не можна затягувати і витрачати час на самостійне усунення проблеми, а варто негайно звернутися до дерматолога.

Видалення папілом, бородавок, атером і кондилом в ЦМЕІ

Для початку лікар-дерматолог (Харків) медцентру ЦМЕІ на Салтівці проводить якісну діагностику. В результаті доктор вивчає тип, розмір, структуру і місце розташування новоутворення. Тільки після цього індивідуально для кожного пацієнта підбирається відповідна методика видалення утворення.

У нашій клініці видалення новоутворень проводиться методом електрокоагуляції.  В даному випадку руйнівну дію на новоутворення надає високочастотний електричний струм. Важливо відзначити, що під час втручання кровотечі не відбувається, місце видалення утворення покривається тонкою скоринкою і приблизно через тиждень відпадає.

Крім того, ми готові запропонувати свої пацієнтам сучасну методику видалення новоутворень за допомогою лазера. Лазерний промінь проникає всередину самого патологічного утворення і як би «запаює» кровоносну судину, який є джерелом живлення для утворення. Приблизно через тиждень після виконання процедури новоутворення відпадає з поверхні шкіри.

Видалення папілом, кондилом, атером і бородавок в нашій клініці виконується максимально швидко, без болю і без рубців.

Вас турбує наявність неестетичних новоутворень на поверхні шкірних покривів? Не затягуйте, а відразу звертайтеся до фахівця. Будемо раді допомогти!

Вам будет также интересно

Комментарии: