<
Статті 

Хронічний нежить. Лазеротерапія – сучасне і ефективне лікування. Частина 2.

У першій частині даної статті ми з Вами детально зупинилися на питаннях, пов’язаних з причинами, симптомами і діагностичної такої проблеми хронічний нежить. Зараз більш детально розглянемо лікування даного захворювання за допомогою лазера.

Лікування хронічного риніту в Харкові. Лазеротерапія

Хронический насморк. Лазеротерапия - современное и эффективное лечение

У лікувально-діагностичному центрі ЦМЕІ на Салтівці здійснюється професійне лікування гострих і хронічних захворювань ЛОР-органів з використанням сучасного лазерного обладнання. В даний час лазерна терапія при хронічному нежиті є максимально ефективною і успішною, в порівнянні з хірургічним втручанням і кріотерапією.

В ході процедури на слизову оболонку порожнини носа здійснюється вплив лазерним променем певної потужності. З огляду на той факт, що клітини тканин організму на 2/3 складаються з води, то під дією високоенергетичного лазерного випромінювання відбувається повільне «випаровування тканин». Завдяки цьому, локально усувається змінена слизова оболонка. В результаті в місці впливу утворюється плівка, яка перешкоджає кровотечі і надійно захищає слизову від мікробів і бактерій.

Лікування хронічного нежитю лазером. Основні переваги.

 • відсутність хворобливих і дискомфортних відчуттів;
 • немає крові і відкритих ран – здійснюється локальний вплив на слизову носа, яка зазнала змін;
 • більш швидкий період реабілітації;
 • відсутність рецидивів;
 • стерильність.

Окремо хотілося б відзначити такі переваги лазерної терапії, як простота і оперативність. іншими словами під час всього курсу лікування Вам не варто змінювати свій образ або темп життя, що вкрай важливо для ділових людей.

Досить виділити всього 20 хвилин в день для проведення процедури. Також для комфортного і якісного лікування використовується Лор-комбайн, апарат Тонзилор.

Профілактика хронічного риніту. Що потрібно знати і дотримуватися кожному?

 • Профилактика хронического ринитасвоєчасне лікування захворювань ЛОР-органів;
 • при наявності аномалій носових структур, їх корекція;
 • не варто протягом тривалого часу застосовувати судинозвужувальні краплі та спреї в ніс;
 • підтримуйте нормальний рівень вологості в приміщенні;
  ведіть здоровий спосіб життя. 

Шановні пацієнти! Слідкуйте за своїм здоров’ям в цілому. Адже ослаблений імунітет також може спровокувати отоларингологічні проблеми. У медцентрі ЦМЕІ на вулиці Академіка Павлова і вулиці Дружби Народів застосовується комплексний підхід в лікуванні захворювань ЛОР-органів.

У наших клініках ведуть прийом досвідчені лікарі, які використовують у своїй роботі унікальні ефективні методики профілактики і лікування ЛОР-захворювань, в тому числі хронічного риніту. Ми допоможемо вам повернути вільне дихання і нормальний спосіб життя.

 

Вам будет также интересно

Комментарии: