Статті 

Завершення літнього сезону: консультація гастроентеролога, ФСГД, рН-тест і УЗД органів шлунково-кишкового тракту

Ось і добігає кінця таке довгоочікуване літо. Природно, у кожного з нас залишилися приємні спогади про нього: незабутній відпустку, веселі вечори в колі друзів, романтичні прогулянки з коханими і т. д. однак у деяких може залишитися якийсь «осад» від літнього відпочинку у вигляді тяжкості в животі, болю в області шлунка, печії та ін. чому вони виникають? Що робити в подібній ситуації? Розберемося сьогодні.

Гастроентерологічні проблеми після літа. Чому вони з’являються?

В першу чергу вищенаведені неприємні симптоми захворювань шлунково-кишкового тракту (шлунково-кишкового тракту) з’являються внаслідок неправильного харчування. Так, Починаючи з весняної пори, коли за вікном стало тепло, ми мало не кожні вихідні балуємо себе смачними шашликами в поєднанні з гостренькими соусами.  Подібний “дует” в нерозумних кількостях, як ви розумієте, можете завдати шкоди нашій травній системі.

Крім того, лідируючі позиції в топі шкідливих продуктів займає, звичайно ж, фастфуд, який саме в літній період користується особливою популярністю. Адже нікому не хочеться навантажувати себе готуванням під час літнього відпочинку, тому ми без зайвих роздумів робимо свій вибір на користь швидкої їжі, тим самим забуваючи про її шкоду. Ми припускаємо, що нічого страшного за цей тиждень з нами не трапиться. Однак це не так.

В першу чергу, подібна їжа обсмажується у великій кількості масла, що дуже шкідливо для шлунка. Крім цього постійної їжі “всухом’ятку” шлунку доводиться працювати на межі своїх можливостей.

Також в зоні ризику знаходяться представниці прекрасної статі, які посилено в короткі терміни хочуть скинути кілька зайвих кілограмів перед поїздкою на відпочинок, вдаючись для цього до найжорсткіших дієт. Подібні голодування, можливо, допоможуть позбутися від декількох сантиметрів в області талії і стегон, але в той же час і додадуть вам нову «головний біль» у вигляді проблем зі шлунком.

Консультація гастроентеролога. Коли вона потрібна?

  • біль в області шлунка і правому підребер’ї;
  • дискомфортні відчуття у верхній частині живота;
  • печія;
  • відчуття гіркоти у роті;
  • нудота і т. д.

Подібні симптоми є вагомим приводом для звернення за спеціалізованою медичною допомогою. Пам’ятайте, що своєчасна діагностика дозволить виявити наявну проблему на ранній стадії, а також швидко і ефективно її усунути за допомогою вірно підібраною терапії.

Діагностика гастроентерологічних проблем в ЦМЕІ. Що ми готові Вам запропонувати?

Ми вже багато разів акцентували Вашу увагу на тому моменті, що симптоми багатьох гастроентерологічних проблем схожі між собою, тому поставити точний і правильний діагноз можна тільки після якісного обстеження. Для цього в нашому лікувально-діагностичному центрі передбачені наступні процедури:

  • Фіброгастроскопія і відеофіброгастроскопія – являють собою ендоскопічні методи дослідження, які дозволяють оцінити стан органів шлунково-кишкового тракту (стравохід, дванадцятипалу кишку і шлунок). Метод має високу інформативністю, і дозволяє під час обстеження взяти матеріал на біопсію, а також швидко поставити або уточнити діагноз і призначити відповідне лікування.
  • Ультразвукове дослідження – безпечний і інформативний метод діагностики, який дозволить поставити правильний діагноз. Важливо відзначити, що дане дослідження не доставляє пацієнтові хворобливих відчуттів, він може відчути лише легкий дискомфорт від прохолодного гелю. Спеціальної підготовки для проведення УЗД не потрібно
  • Дихальна Рһ-метрія – вимірювання кислотності шлункового соку здійснюється за допомогою повітря, що видихається. Так, в ході процедури пацієнту необхідно видихнути повітря в спеціальний шприц, який згодом передається в лабораторію для тестування.
  • Ацидотест – ще один неінвазивний метод визначення кислотності шлункового соку, який показує рівень ph за ступенем фарбування сечі.

Після отримання результатів діагностики в нашій клініці ви також можете отримати консультацію грамотного і досвідченого гастроентеролога, який проаналізувавши дані обстеження, поставить правильний діагноз і призначить відповідне лікування, яке обов’язково допоможе вам. Крім того, наш фахівець дасть вам рекомендації по харчуванню і способу життя, завдяки яким ви будете залишатися здоровим, красивим і щасливим. Будемо раді допомогти!

Вам будет также интересно

Leave a Comment