Здоровье женщины, прежде всего: консультация гинеколога, колькоскопия, гинекологическое УЗИ, лабораторная диагностикаСтатті 

Здоров’я жінки, перш за все: консультація гінеколога, кольпоскопія, гінекологічне УЗД, лабораторна діагностика

Шановні пацієнтки! Ми вже не раз в наших статтях акцентували Вашу увагу на необхідності регулярного огляду у гінеколога, а також на проведенні додаткової діагностики в разі уточнення діагнозу. Сьогодні хочемо ще раз вам нагадати про це. Так, ми зупинимося на основних гінекологічних процедурах, які дозволять зберегти ваше жіноче здоров’я.

Консультація гінеколога після літньої відпустки. Чи потрібна вона?

Ми вже говорили про необхідність консультації гінеколога для того, щоб відпочинок запам’ятався вам яскравими і радісними моментами, а не несподівано з’явилися проблемами. Однак здійснити огляд у гінеколога рекомендується також і по його завершенню. Для чого? Пояснювати.

Зміна клімату, різкий перепад температур, холодна вода у водоймах, зміна способу життя і харчування – все це залишає свій слід на здоров’я жінки. Так, якщо після відпочинку ви помітили наявність нехарактерних виділень, у Вас з’явилися болі в нижній частині живота, стався збій менструального циклу і т.д., то настійно рекомендуємо звернутися до лікаря-гінеколога.

Важливо відзначити, що тільки фахівець зможе з’ясувати причини, які призвели до появи раніше згаданих неприємних симптомів, призначити грамотне лікування, спрямоване на усунення не тільки симптомів гінекологічної проблеми, але і причини, яка спровокувала їх поява.

Діагностика гінекологічних проблем в ЦМЕІ: основні процедури для підтримки жіночого здоров’я

У деяких випадках для визначення проблеми з жіночим здоров’ям недостатньо одного лише огляду гінеколога. Необхідна відповідна Діагностика. Так, в лікувально-діагностичному центрі ЦМЕІ ви можете виконати наступні види досліджень:

  • УЗД матки і придатків (трансабдоминальное і трансвагинальное) – це безпечний і ефективний метод діагностики стану органів малого таза у жінок. Подібна процедура дає можливість визначити наявність або відсутність вагітності, діагностувати пухлинні утворення і різні гінекологічні захворювання та ін.
  • Кольпоскопія – діагностична процедура, що проводиться за допомогою спеціального оптичного приладу – кольпоскопа. В ході процедури під багаторазовим збільшенням фахівця вдається провести огляд і оцінити стан слизової шийки матки і піхви.

Крім того, в нашій лабораторії ви можете здати весь комплекс необхідних аналізів. За результатами обстеження Ви отримаєте консультацію грамотного гінеколога, який при виявленні проблеми призначить ефективне і відповідне саме вам лікування.

Також хочемо звернути увагу мам дівчаток на той факт, що ще з підліткового віку необхідно прищеплювати дочки звичку регулярно відвідувати лікаря-гінеколога, так як це необхідний захід для збереження її здоров’я. Так, під час першого огляду наш фахівець делікатно і грамотно все пояснить Вашій дитині, щоб в подальшому дана процедура не викликала страху.

Двері нашої клініки відкриті для Вас з Пн по Пт: 9: 00-19:00, а також в Сб:9: 00-17: 00. Раді бачити Вас за адресою: вулиця Академіка Павлова, 162 Р. запис за телефонами: +380 (572) 65-18-75; +380 (57) 703-62-24; +38 (073) 036 60 56.

Вам будет также интересно

Leave a Comment