Лазер в дерматології

Шкірний покрив щодня піддається несприятливому впливу навколишнього середовища. Так, ультрафіолетове випромінювання, генетичні особливості, гормональні зміни в організмі, різні травми, прийом певних лікарських препаратів і ін.,а також природний процес старіння стають причиною появи на шкірі пігментних плям, рубців, шрамів, судинних сіток. Вирішити подібні проблеми дозволить лазерна терапія (лазер в дерматології).

Лазер в дерматології і косметології. З якими проблемами вдається впоратися?

  • Лазер в дерматологииВидалення шкірних новоутворень – йдеться про видалення таких утворень, як бородавки, папіломи, родимки, кератоми, фіброми. Видалення здійснюється за рахунок випарювання і коагуляції тканин, що розрослися. Використання лазера абсолютно безпечно. Крім того, відсутні ускладнення у вигляді кровотеч, бактеріального зараження і рубців.
  • Видалення папілом на очах (віках);
  • Видалення папілом на геніталіях;
  • Крізьшкірне видалення судинних патологій шкіри (телеангіектазії, гемангіоми, купероз, судинна сітка на ногах).
  • Лікування прищів і вугрів (акне) – подібний ефект досягається завдяки бактерицидній дії лазерного випромінювання низької інтенсивності. В результаті зменшуються вугри і висипання, усувається роздратування, а шкірні покриви стають більш здоровими.
  • Лікування грибка нігтів.

При цьому лазерний промінь впливає тільки на сам присутній дефект, від якого пацієнт хоче позбутися, шкіра навколо не пошкоджується.

Лікування за допомогою лазера. Де виконати в Харкові?

У філії медичного центру «ЦМЕІ» використовується сучасне високотехнологічне лазерне обладнання, а фахівці нашого медичного центру пройшли спеціальне навчання і володіють останніми методиками в області лазерної терапії. Запрошуємо Вас на консультацію в нашу клініку. Запис за телефонами: 098-758-99-76; 099-686-15-68, 066-332-96-02, 057- 780-96-41.


Позвоните нам